Balceram noraidījums “Senators” piektajā uzvarā pēdējās sešās AHL spēlēs

21.01.2020 11:01

Pirmajā spēlē kopš nosūtīšanas atpakaļ uz Amerikas hokeja līgu (AHL) latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un divu minūšu noraidījumu, viņa Belvilas “Senators” ar 3:0 viesos pieveicot Rokfordas “Ice Hogs”.

22 gadus vecais hokejists šajā AHL sezonā spējis 20 spēlēs atzīmēties ar 25 (8+17) rezultativitātes punktiem. Savukārt septiņos mačos Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Otavas “Senators” rindās Balcers septiņās cīņās nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli.

Belvilas vienība uzvaras vārtus šovakar guva otrā perioda ceturtajā minūtē, kad viesu labā izcēlās Džošs Noriss. Atlikušos divus vārtus “Sens” iemeta trešās trešdaļas ievadā, rezultatīviem esot Aleksam Formentonam un Džozefam Labatam.

Belvilas “Senators” pēc piektās uzvaras pēdējās sešās spēlēs ar 42 mačos iekrātiem 54 punktiem pakāpās uz trešo vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Belvila aizvadīs naktī uz 22. janvāri, viesojoties pie līgas līderes Milvoki “Admirals”.