Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Balceram noraidījums ”Sharks” uzvarā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) naktī uz otrdienu tika aizvadītas astoņas spēles. Garo zaudējumu sēriju pārtrauca Rūdolfa Balcera Sanhosē ”Sharks”, kas savā laukumā ar 6:4 apspēlēja Arizonas ”Coyotes”. Balcers 14 minūšu laikā metienus uz vārtiem neizdarīja.

27.04.2021 08:50

Rūdolfs Balcers uzvarā pret ”Coyotes” laukumā pavadīja 13:55 minūtes, kuru laikā pa vārtiem metienus neizdarīja, taču nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu, izdarīja vienu spēka paņēmienu un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sanhosē pārtrauca savu astoņu zaudējumu sēriju, ar 6:4 pārspējot Arizonas ”Coyotes”. Pamats uzvarai tika ielikts līdz otrās trešdaļas ceturtajai minūtei, kad Sanhosē guva četrus bezatbildes vārtus. ”Coyotes” metās atspēlēties, kas gandrīz izdevās. Trešajā periodā Arizonas hokejisti divas reizes rezultātā pietuvojās līdz minimumam, tomēr panākt kaut neizšķirtu ”Coyotes” neizdevās. Spēles izskaņā Arizona nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ko izmantoja Evanders Keins, gūstot izšķirošo sesto ripu tukšos vārtos. Savukārt krievu hokejists Aleksandrs Barabanovs guva savus pirmos karjeras vārtus NHL.