Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Balceram piespēle “Sharks” zaudējumā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēles aizvadījis Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 2:5 piekāpās Sietlas “Kraken”, kā arī Rūdolfs Balcers, kurš Sanhosē “Sharks” rindās atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, tomēr komanda ar 3:5 piekāpās Sentluisas “Blues”.

05.11.2021 09:54

Rūdolfs Balcers nospēlēja 14:43 minūtes (3:25 vairākumā). Šajā laikā viņš tika pie rezultatīvas piespēles, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja +/- rādītāju mīnus viens. Šis bija Balcera ceturtais rezultativitātes punkts sezonā (1+3).

Šosezon abas komandas vēl nebija tikušās. Abas iesākušas sezonu veiksmīgi – Sentluisas “Blues” savā divīzijā ar 13 punktiem ieņēma pirmo vietu, bet “Sharks” savā divīzijā trešajā pozīcijā, atpaliek no “Flames” un “Oilers”.

Spēles sākumā vairāki noraidījumi, kuru astotajā minūtē izmantoja “Sharks” Brents Bērns atklāja spēles rezultātu vairākumā. Vairākums turpinājās, bet Brendons Sāds aizskrēja pretuzbrukumā, saņēma piespēli no komandas biedra un izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Perioda beigu daļā noraidījumu saņēma “Sharks”, bet arī Sanhosē hokejisti atzīmējās mazākumā. Logans Kutūrs lieliski nospēlēja vidusszonā, apzogot “Blues” spēlētāju. Kutūrs izslidoja viens pret vienu ar “Blues” vārtu vīru un izvirzīja savu komandu vadībā – 2:1. Šajā vārtu guvumā pie rezultatīvas piespēles tika Balcers.

Trešā perioda piektajā minūtē abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Sākumā Pāvels Bučņevičs izlīdzināja rezultātu, bet pēc 29 sekundēm Niks Merklijs pielaboja Mario Feraro metienu, un ripa ielidoja vārtos – 3:2.

Arī nākamie vārti nebija ilgi jāgaida, jo astotajā minūte Sāds guva savus otros vārtus šajā spēlē. “Blues” spēlētājs izdarīja plaukstas metienu, ar kuru galā nespēja tikt “Sharks” vārtsargs Adins Hils. Savukārt 12. minūtē Džeimss Nīls bija veiklākais pie vārtiem, izvirzot “Blues” vadībā pirmo reizi šajā mačā.

“Sharks” centās atspēlēties, bet neveiksmīgi. “Blues” raidīja ripu tukšos vārtos, panākot spēles gala rezultātu – 5:3. Nākamo spēli “Sharks” aizvadīs 7. novembrī, kad jāspēkojas būs ar Ņūdžersijas “Devils”.