Balceram pirmoreiz šosezon trīs punkti AHL mačā

20.02.2020 09:39

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers turpina spēlēt ļoti rezultatīvi Amerikas Hokeja līgā. Šonakt Balcers palīdzēja Belvilas ”Senators” ar 3:2 pārspēt ”Americans”, tiešā veidā piedaloties visos trīs komandas vārtu guvumos.

”Senators” mačā pret Bufalo ”Sabres” fārmklubu ”Americans” nokļuva iedzinējos 0:2, un šāds rezultatīvs saglabājās līdz 51. minūtei, kad beidzot vārtus guva arī Belvilas komandu. Pusātrajā uzbrukumā Balcers no zonas vidus kritienā paspēja padot piespēli, sekoja vēl viena piespēle uz pretējo malu un vārtu guvums. 56. minūtē ”Senators” panāca izlīdzinājumu, vēlreiz vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli piedaloties Balceram, bet uzvaru ”Senators” nokārtoja papildlaika otrajā minūtē, un arī uzvaras vārtos Balcers piedalījās ar rezultatīvu piespēli.

Balceram šajā mačā trīs punkti (0+3), kas viņam šosezon izdevies pirmoreiz, lai gan vairākkārt iepriekš bija izdevies sakrāt divus punktus vienā spēlē. Kopumā Balceram AHL šī bija sestā spēle karjerā ar vismaz trīs punktiem. Latvijas uzbrucējs šosezon piedalījies 31 AHL spēlē un sakrājis 35 punktus (14+21), kas ir trešais labākais rādītājs komandā.

Balceram šodienas mačā statistikā arī divi metieni pa vārtiem un sezonas labākais lietderības koeficients – plus trīs. Starp trim mača zvaigznēm Balcers gan netika iekļauts.

”Senators” vienība ar 34 uzvarām 54 spēlēs un sakrātiem 73 punktiem ir labākā Austrumu konferencē un ieņem otro vietu visā līgā.