Balceram +1 un zaudējums pret Minesotu

Nacionālajā hokeja līgā Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” ar 2:3 viesos piekāpās Minesotas “Wild” komandai, ciešot ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Rūdolfs Balcers uzbrukumā Minesotas "Wild" vārtiem. (Foto: Tony Avelar/AP/Scanpix)
17.04.2021 09:21

Rūdolfs Balcers šonakt laukumā pavadīja 15:10 minūtes, gandrīz minūti spēlējot arī vairākumā. Latviešu uzbrucējs veica divus metienus pa vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus, kā arī pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Sanhosē “Sharks” šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, un visos četros Balcers palicis bez gūtiem punktiem. Kopumā viņam šosezon 27 spēlēs 13 punkti (6+7). “Sharks” šosezon 43 spēlēs guvusi 40 punktus, kas šobrīd liek ieņemt sesto vietu divīzijā, taču “play-off” robeža joprojām ir tikai četru punktu attālumā.

Balcers plusiņu sev nopelnīja jau ceturtajā minūtē, kad, viņam atrodoties laukumā, vārtus guva čehu uzbrucējs Tomāšs Hertls. Hertls un Balcers bija ieslidojuši pretinieku zonā pusātrajā uzbrukumā divi pret divi, un Hertlam bija iespējas piespēlēt Balceram šķērsām zonai. Taču čehu hokejists meta pa vārtiem un darīja to precīzi, panākot 1:0 savas komandas labā.

Turpinājumā Sanhosē komandai tik veiksmīgi vairs neklājās, un līdz 24. minūtei “Wild” bija atspēlējusies un pārņēmusi vadību ar 3:1, pateicoties Nika Bonino, Matsa Cukarello un Zeka Parizē gūtajiem vārtiem. 25. minūtē Balcers ar labu slidojuma ātrumu piespieda pārkāpt pret sevi noteikumus, sniedzot komandai divu minūšu vairākumu, kas tā arī palika vienīgais “Sharks” vairākums šajā mačā un netika izmantots.

Trešā perioda vidū Evanders Keins uz savas zilās līnijas mazākumā atņēma ripu “Wild” hokejistam un aizskrēja pretuzbrukumā, samazinot rezultāta starpību līdz 2:3. Taču atspēlēties Sanhosē tomēr neizdevās, un pēdējās minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli rītnakt, 3:00 pēc Latvijas laika. Tā būs abu komandu septītā savstarpējā spēle šosezon, un līdz šim “Sharks” uzvarējusi divreiz.