Balceram rezultatīva piespēle uzvarētā AHL mačā

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers trešdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Sirakjūsas “Crunch” izcīnīt uzvaru.

Rūdolfs Balcers. (Foto: Syracuse Crunch)
02.03.2023 09:32

LETA/sportacentrs.com

“Crunch” savā laukumā ar rezultātu 6:5 (2:0, 1:1, 3:4) pārspēja Klīvlendas “Monsters”, bet latviešu uzbrucējs otrā perioda izskaņā partnerim palīdzēja panākt 3:1.

Balcers pa pretinieku vārtiem izpildīja divus metienus un maču noslēdza ar dalītu labāko lietderības koeficientu komandā +3.

25 gadus vecais hokejists šosezon AHL aizvadītajās 17 cīņās nopelnījis deviņus (3+6) rezultativitātes punktus, kā arī kopējo +/- koeficientu -3 un 12 soda minūtes.

Latvietis šajā sezonā 17 spēles aizvadījis arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Austrumu konferencē “Bruins” ar 72 punktiem 52 spēlē ieņem trešo vietu, “Crunch” ar 59 punktiem atrodas piektajā vietā, bet “Penguins” ar 52 punktu 53 cīņā ierindojas 13.pozīcijā, kamēr “Senators” ar 49 punktiem 54 mačos ir pēdējā, 15.pozīcijā.

Savukārt “Canucks” ar 66 punktiem 54 spēlēs ir piektajā vietā Rietumu konferencē.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.