Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balceram uzvara pret “Flames”

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) bez rezultativitātes punktiem palika Rūdolfs Balcers – viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 4:3 pārspēja Kalgari “Flames”.

Rūdolfs Balcers. (Foto: nhl.com)
23.03.2022 09:26

Rūdolfam Balceram panākumā pret “Flames” pie rezultativitātes punktiem tikt neizdevās. Latvietis uz ledus pavadīja 13:57 minūtes (0:50 mazākumā), kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Pārtrūkusi Balcera gūto vārtu sērija – latvietis bija guvis vārtus divās spēlēs pēc kārtas. Kopumā viņam šosezon astoņi vārtu guvumi un desmit rezultatīvas piespēles, kas ir jauns spēlētāja karjeras rezultativitātes rekords vienas sezonas ietvaros.

“Flames” pirmā perioda pirmajā pusē panāca 2:0. Kalgari vienībai šajā sezonā tie bija 75. vārti, kas gūti spēles pirmo 20 minūšu laikā – vairāk šajā sezonā ir tikai Floridas “Panthers” (83).

Lai arī “Sharks” periodā vienus vārtus atspēlēja, Mikels Baklunds otrā perioda ievadā prata atgriezt “Flames” vienībai divu vārtu pārsvaru. Pirms noslēdzošā perioda Tīmo Maiers prata samazināt deficītu līdz vieniem vārtiem – 2:3.

Noslēdzošā perioda 12. minūtē “Sharks” divas reizes apbēdināja “Flames” vārtu vīru, un Sanhosē tika pie ļoti svarīgas uzvaras, lai turpinātu teorētisko cīņu par izslēgšanas turnīru. Šobrīd haizivis ar 64 punktiem ieņem septīto vietu divīzijā.

Kalgari “Flames” pirmo reizi šosezon piedzīvoja zaudējumu, kad atradusies vadībā pēc pirmajām divām spēles ceturtdaļām. Tā gan joprojām būs divīzijas līdervienība ar 84 izcīnītajiem punktiem 63 maču laikā.