Balceram vārti spēlē pret Bļugeru

Nacionālajā hokeja līgā rezultatīvu latviešu dueli aizvadīja Rūdolfs Balcers un Teodors Bļugers, kuri izcēlās ar punktu, bet Pitsburgas “Penguins” atspēlējās un izbraukumā ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Sanhosē “Sharks”.

16.01.2022 10:01

“Sharks” vadību ieguva astotajā minūtē, kad izcilu piespēli pagriezienā vienā pieskārienā izdarīja aizsargs Ēriks Kārlsons, vārtu priekšā atrodot pavisam brīvo Balceru, kurš vienā pieskārienā trāpīja tuvajā stūrī (1:0).

Balcers guva trešos vārtus sezonā un pirmos kopš 6. novembra.

Pitsburgas “Penguins” atspēlējās 175 sekunžu laikā. Bļugers no savas zonas iesāka uzbrukumu un viduszonā piespēlēja Džeikam Gencelam, bet Kriss Letangs izmantoja izgājienu pret vārtsargu. (1:1).

Bļugeram tas bija piecpadsmitais (7+8) punkts sezonā.

“Sharks” otrajā periodā sāncenšus nomētāja ar 17:8, visa spēlē izdarīja 41 metienu pret 27, neizmantoja astoņas vairākuma minutes un zaudēja pagarinājuma 37. sekundē – Krosbijs pēc individuāla reida vārtu priekšā atrada Gencelu (2:1). Otrais punkts spēlē arī Letangam.

Rūdolfs Balcers kopā ar Tīmo Maieru un Tomāšu Hertlu spēlēja pirmajā maiņā, uz ledus pavadīja 14 minūtes un 45 sekundes (vairākumā nespēlēja), guva vārtus, izdarīja divus metienus, izpildīja četrus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, nopelnīja pozitīvu lietderību +1 un komandas vienīgo noraidījumu.

“Sharks” pēc trīs uzvaru sērijas piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, bet Pitsburga izcīnīja otro panākumu četros mačos un divpadsmito – četrpadsmit mačos.