Balcers bez punktiem, “Sharks” ielaiž piecus bezatbildes vārtus un zaudē

Ceturto zaudējuma aizvadīto piecu spēļu laikā piedzīvojusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks”, kuru pārstāv Latvijas izlases hokejists Rūdolfs Balcers. “Sharks” prata izvirzīties vadībā ar 2:0, tomēr tie bija vienīgi vārti spēlē – “Coyotes” guva piecus bezatbildes vārtus un svinēja panākumu ar 5:2. Balcers pie punktiem netika, noslēdzot spēli ar negatīvu +/- rādītāju.

08.05.2021 10:00

Rūdolfs Balcers zaudējumā pret “Coyotes” uz ledus pavadīja 15:23 minūtes (2:20 vairākumā un 0:51 mazākumā). Latvietis bloķēja vienu pretinieku metienu, divas reizes nozaga pretiniekiem ripu un spēli noslēdza ar +/- rādītāju mīnus viens. Šī bija piektā spēle pēc kārtas, kurā latvietis nav spējis tikt pie rezultativitātes punktiem. Šajā sezonā kopumā Balcers guvis septiņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Pirmā perioda sākumā Sanhosē “Sharks” pēc Erika Karlsona metiena izvirzījās vadībā – 1:0. Pirmajās 20 minūtēs spēles rezultāts palika nemainīgs, bet otrā perioda sākumā Tīmo Meiers spēja palielināt “Sharks” pārsvaru, pārspējot “Coyotes” vārtsargu ar plaukstas metienu (2:0). Pēc nepilnām divām minūtēm Arizonas “Coyotes” prata vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Viktors Soderstroms (1:2), savukārt perioda vidū Konors Garlands guva otros vārtus, izlīdzinot mača rezultātu – 2:2.

Fils Kesels trešā perioda sākumā guva trešos komandas vārtus, pirmo reizi spēlē izvirzot vadībā “Coyotes”. Kesels ir līgas labākais vārtu guvējs trešajā periodā – nevienam citam nav tik daudz vārtu noslēdzošajās 20 minūtēs, cik ir viņam. Lai arī Karlsons prata izlīdzināt mača rezultātu, vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ, savukārt nedaudz vēlāk Maikls Bantings vēlreiz pārspēja “Sharks” vārtsargu, panākot 4:2, bet spēles beigās “Coyotes” raidīja ripu tukšos vārtos, uzstādot noslēdzošo mača rezultātu – 5:2.

“Sharks” jau svētdienas rītā būs iespēja revanšēties “Coyotes”, jo komandas tiksies atkārtoti – tā būs pirmspēdējā “Sharks” spēle šosezon.