Balcers debijā “Sharks” atktīvs spēka spēlē, komandai zaudējums Anaheimā

Debiju Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Sanhosē “Sharks” piedzīvojis latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā komanda viesos ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Anaheimas “Ducks” priekšā.

07.02.2021 09:51

23 gadus vecais latvietis šorīt uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, atzīmējoties ar trīs spēka paņēmieniem, lietderības koeficientu -1, vienreiz raidot ripu pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķējot vienu pretinieku metienu. Balcers spēlēja “Sharks” ceturtajā virknējumā kopā ar Markusu Serensenu un Metu Nieto.

“Sharks” un “Ducks” iepriekšējā savastarpējā spēlē Sanhosē vienība spēja atspēlēties un uzvarēt pēcspēles metienu sērijā – 5:4. Šorīt pirmie vārti tika gūti jau 11. sekundē, kad pēc iemetiena laukuma centrā uz “Ducks” vārtiem izrāvās Evanders Keins, kurš no aizvārtes piespēlēja Mario Ferāro. Kanādietis izpildīja spēcīgu metienu no distances, pēc kura cīņā par ripu vārtu priekšā izmanīgākais no visiem bija Logans Kutūrs – 1:0.

Turpinājumā abas komandas neizmantoja pa vienam vairākumam, “Ducks” vienībai neizšķirtu panākot otrā perioda sestajā minūtē, kad Izāks Lundstrems veiksmīgi pielaboja ripas lidojuma virzienu pēc Hampusa Lindholam metiena – 1:1.

Pagarinājumā laukumā pilnībā dominēja “Ducks”, Sanhosē hokejistus glābjot vārtsargam Devanam Dubnikam, kā arī veiksmei. Bullīšu sērijas pirmajā kārtā izcēlās gan “Ducks” uzbrucējs Trojs Terijs, gan “Sharks” spēlētājs Raiens Donato. Savukārt atlikušajos četros mēģinājumos vienīgie veiksminieki izgājienos bija mājinieku uzbrucējs Maksīms Komtuā un “Ducks” vārtsargs Raiens Millers, kurš atvairīja gan Kutūra, gan Kevina Labānka metienus.

Rietumu divīzijas kopvērtējumā “Sharks” ar desmit spēlēs nopelnītiem deviņiem punktiem ieņem priekšpēdējo vietu astoņu komandu konkurencē. Nākamajā spēlē haizivis 10. februārī viesos cīnīsies pret Losandželosas “Kings”.