Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Balcers gūst vārtus “Sharks” neveiksmē

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēles aizvadījušas divas latviešu pārstāvētās komandas. Rūdolfs Balcers atzīmējās ar vārtu guvumu Sanhosē “Sharks” zaudējumā pret Kolorado “Avalanche” (3:5), savukārt Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” pagarinājumā ar 1:0 pārspēja Kalgari “Flames”.

19.03.2022 09:10

Rūdolfs Balcers nospēlēja 14:10 minūtes. Šajā laikā latvietim vārtu guvums, trīs metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni, bloķēts metiens un +/- rādītājs plus viens. Balcers vārtus guva pirmo reizi pēdējo deviņu maču laikā.

Otrā perioda 16. minūtē Valērijs Ņičuškins guva vārtus, panākot jau 4:0 “Avalanche” labā. Šķita, ka “Sharks” nespēs atjaunot intrigu šajā mačā un piedzīvos pamatīgu zaudējumu, bet tā nebija.

“Sharks” guva trīs bezatbildes vārtus – 2:4 panāca tieši Balcers, kurš ieguva ripu pie borta, pieslidoja tuvāk “Avalanche” vārtiem un raidīja ripu starp Kolorado vārtu vīra kājsargiem.

“Sharks” centās atspēlēties, mača beigās noņemot vārtsargu un sūtot laukumā sesto spēlētāju, tomēr Ņičuškins izmantoja šo iespēju, 15 sekundes pirms pamatlaika beigām raidot ripu tukšos vārtos – 5:3.

Šajā mačā locīts tika arī Sanda Ozoliņa vārds, jo Keils Makars, Kolorado aizsargs, guva 22. vārtus šosezon. Vienīgais aizsargs komandas vēsturē, kuram sezonas laikā izdevies gūt vairāk vārtus ir tieši Ozoliņš – 1996./97. gada sezonā latvietis atzīmējās ar 23 gūtajiem vārtiem.

“Sharks”, kas šobrīd ieņem septīto vietu divīzijā, nākamo spēli aizvadīs naktī uz pirmdienu – savā laukumā tiks uzņemta šosezon vāji spēlējošā Arizonas “Coyotes”.