Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Balcers gūst vārtus Šveices čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers otrdien guva vārtus Šveices augstākās līgas (NL) mačā, tomēr viņa pārstāvētā vienība Cīrihes “Lions” savā laukumā papildlaikā ar 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1) piekāpās “Zug” komandai.

04.10.2023 10:31

Balcers ar precīzu metienu izcēlās otrās trešdaļas izskaņā, vairākumā panākot 2:0.

Pirmos vārtus “Lions” labā mača devītajā minūtē guva Dereks Grānts, bet trešajā periodā viesi atspēlējās, ar precīziem metieniem izceļoties Fabrīsam Hercogam un Markam Mihaelisam.

Papildlaika pēdējā minūtē uzvaru “Zug” nodrošināja Andreasa Vingerli vārtu guvumus.

Balcers kopumā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 31 sekundi, no kurām 38 sekundes spēlēja vairākumā, izpildīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un maču noslēdza ar negatīvus lietderības koeficientu -2.

Balcers šosezon deviņos mačos ticis pie deviņiem (5+4) punktiem un ir Šveices čempionāta astotais rezultatīvākais spēlētājs.