Balcers komandas panākumā bez punktiem

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers palika bez rezultativitātes punktiem Floridas “Panthers” uzvarā pār Karolīnas “Hurricanes”.

Rūdolfs Balcers cīņā ar Stefanu Nesenu. (Foto: USA Sports Today. Scanpix)
10.11.2022 08:55

Rūdolfs Balcers Floridas “Panthers” sausajā panākumā pret Karolīnas “Hurricanes” (3:0) uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi. Sev atvēlētājā laikā latvietis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Niks Kazinss (1:0), bet divus vārtus panteras guva noslēdzošajās 12 minūtes – Aleksandrs Barkovs bija rezultatīvs vairākumā, bet punktu mačam pielika Sems Benets (3:0).

“Panthers” galvenais treneris Pols Morīss tika pie karjeras 783. uzvaras NHL trenera karjerā. Viņš šajā rādītājā ir sestais visu laiku labākais galvenais treneris.

Lieliski vārtos darbojās Spensers Naits. Viņš atvairīja visus 40 pretinieku metienus. Ar viņu vārtos “Panthers” bilance šosezon ir 5-1-0. Naits, kurš ir 21 gadu un 204 dienas vecs, kļuvis par piekto NHL vārtsargu, kurš pirms 22. dzimšanas dienas ticis pie sausās spēles ar vismaz 40 atvairītajiem metieniem.

“Panthers” uzvarējusi otro maču pēc kārtas. 14 mačos Floridas vienībai 17 punkti, kas ļauj ieņemt trešo vietu divīzijā. Tās vārtu bilance šobrīd ir 46:42.