Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Balcers nopelna 14.rezultativitātes punktu NHL sezonā

Nacionālajā hokeja līgā savu kārtējo rezultativitātes punktu nopelnīja Rūdolfs Balcers, kamēr viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 2:5 piekāpās “Wild”.

18.04.2021 10:16

Rūdolfs Balcers šonakt laukumā pavadīja 13:33 minūtes, kurās veica rezultatīvu piespēli, nopelnot savu 14. rezultativitātes punktu šosezon (6+8). Līdz ar to viņš jau 28 nospēlētajās spēlēs atkārtojis savu personīgo NHL sezonas rekordu, ko iepriekš iespēja debijas sezonā Otavā (36 spēlēs 5+9).

Balcers tika pie pozitīva lietderības koeficienta plus viens, kā arī veica trīs metienus pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Viņš arī vairāk nekā pusotru minūti spēlēja vairākumā.

Balcers palīdzēja savai komandai gūt spēles pirmos vārtus, kad 13. minūtē kopā ar čehu uzbrucēju Tomāšu Hertlu piedalījās Brenta Bērnsa vārtu guvumā. Turpinājumā “Sharks” tik labi neveicās un tikai ielaisti trīs vārti 72 sekunžu intervālā, bet otrā perioda laikā Minesota savu pārsvaru palielināja jau līdz 5:1, beigās uzvarot ar 5:2.

“Wild” sastāvā ar diviem punktiem izcēlās Norvēģijas uzbrucējs Matss Cukarello (1+1), sarūpējot “Sharks” piekto zaudējumu pēc kārtas. Minesotai šis bija trešais panākums pēc kārtas, un komanda ieņem trešo vietu divīzijā, kamēr Balcera komanda ir sestā ar 40 punktiem 44 spēlēs un no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par pieciem punktiem.

Balcera komandā īpaša spēle šī bija pieredzējušajam uzbrucējam Patrikam Marlo, kurš piedalījās savas NHL karjeras 1767. mačā, līdz ar to atkārtojot leģendārā Gordija Hova līgas rekordu. 41 gadu vecais Marlo gandrīz visu savu karjeru aizvadījis “Sharks” sastāvā, pārstāvot to jau kopš 1997. gada. Pārspēt Hova rekordu viņš varēs jau pēc pāris dienām.