Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balcers rezultatīvs piekto spēli pēc kārtas, “Sharks” zaudē pagarinājumā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) zaudējumu piedzīvojusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks”, kas pagarinājumā ar 2:3 atzina čempiones Tampabejas “Lightning”. Balcers guva pirmos “Sharks” vārtus. Citā spēlē savainotā Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” pagarinājumā piekāpās Vašingtonas “Capitals” (3:4).

Rūdolfs Balcers. (Foto: AP/Scanpix)
02.02.2022 09:55

Rūdolfs Balcers uz ledus pavadīja 13:30 minūtes. Balcers guva pirmos “Sharks” vārtus, kopumā izpildīja divus metienus pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus, saņēma divu minūšu noraidījumu un maču noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu (+1).

Latvietis jau piekto spēli pēc kārtas atzīmējies ar rezultativitātes punktiem. Balceram 30 spēlēs šosezon ir seši vārtu guvumi un deviņas rezultatīvas piespēles. Pēc atgriešanās no savainojuma latvietis sešās spēlēs ticis pie 4+1.

Spēles rezultātu otrā perioda otrajā minūtē atklāja Entonijs Cirelli, bet piektajā minūtē Balcers panāca izlīdzinājumu. Marks Eduārs Vlasiks izpildīja metienu pa vārtiem, bet latvietis mainīja ripas lidojuma virzienu un novirzīja to vārtos – 1:1.

Abas komandas pamatlaikā apmainījās ar vārtu guvumiem. Sākumā Alekss Kilorns panāca 2:1 par labu “Lightning”, bet trešā perioda sākumā Logans Kutūrs vairākumā prata mača rezultātu izlīdzināt (2:2).

Pagarinājumā veiksmīgi izrādījās Tampabejas hokejisti – Viktors Hedmans pielika punktu šim mačam. Sanhosē komanda piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un septīto pēdējo 10 spēļu laikā.

Balcers savu rezultativitātes sēriju centīsies turpināt 15. februārī, kad “Sharks” savā laukumā uzņems Edmontonas “Oilers”.