Balcers tiek izmantots mazākumā un ar uzvaru debitē “Lightning” kreklā

Savu debijas spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Tampabejas “Lightning” piedzīvojis latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, piedaloties savas jaunās vienības uzvarā ar 3:2.

Tampabejas ''Lightning'' hokejisti svin vārtu guvumu pret Vašingtonas ''Capitals''. (Foto: AP/Scanpix)
20.11.2022 09:14

Pēdējo trīs gadu Stenlija kausa fināliste Tampabejas “Lightning” šonakt rezultātu 3:2 spēles pagarinājumā izcīnīja uzvaru izbraukumā pār Nešvilas “Predators”.

Floridas vienībai rezultātu trīs minūtes pirms pamatlaika beigām ļāva izlīdzināt Alekss Killorns, bet uzvaras vārtus guva komandas spēlējošā leģenda Stīvens Stemkoss, izceļoties ar metienu no zonas vidus skaitliskajā pārsvarā.

Šī bija Rūdolfa Balcera pirmā atrādīšanās Tampabejas “Lightning” kreklā. Latviešu uzbrucējs spēlēja ceturtajā virknējumā, kopumā laukumā pavadot 8:24 minūtes, no kurām pusotru Balcers pavadīja uz ledus skaitliskajā mazākumā.

12 maiņu laikā ar statistikas ierakstiem spēles protokolā latviešu uzbrucējs neazīmējās.