Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Balcers zaudējumā nopelna +1

13.02.2019 12:22

Nacionālajā hokeja līgā spēli šonakt aizvadīja arī Rūdolfs Balcers, kurš nospēlēja 11:42 minūtes ”Senators” sastāvā, turklāt gandrīz divas minūtes spēlēja vairākumā. Balcers mačā pret ”Hurricances” ieguva pozitīvu lietderības koeficientu plus viens un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Tieši Karolīna ir komanda, pret kuru Balcers guvis savus līdz šim vienīgos NHL vārtus, un arī šodienas spēle Balceram un viņa komandai sākās veiksmīgi, izvirzoties vadībā 13. minūtē. Vārtus guva Marks Stouns, trāpot ripu vārtos no gaisa pēc vārtsarga atvairīta metiena, un šajā uzbrukumā piedalījās arī Balcers, kurš gan rezultativitātes punktu nenopelnīja.

Otavas minimālais pārsvars saglabājās līdz trešajam periodam, bet tad deviņu minūšu laikā ”Hurricanes” ar divu izmantotu vairākumu palīdzību iemeta trīs vārtus pēc kārtas. Spēles ritējums pilnībā mainījās, bet Balcera komandai neizdevās atgūties, un 57. minūtē Teuvo Tereveinens iemeta savus otros vārtus šodienas spēlē, panākot 4:1.

Šis zaudējums Otavai sekoja pēc divām ļoti pārliecinošām uzvarām iepriekšējās spēlēs, bet līgas kopvērtējumā tiek saglabāta pēdējā vieta. Karolīna tikmēr ar šodien izcīnītajiem punktiem saglabā devīto vietu Austrumu konferencē, tieši priekšā Girgensonam un ”Sabres”.