Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Eglem divas piespēles, Balceram divas soda minūtes

Latviešu hokejisti aizvadījuši spēles Slovākijas, Čehijas un Šveices čempionātos.

Rūdolfs Balcers. (Foto: ZSC Lions)
31.10.2023 23:23

Haralds Egle asistēja abos komandas vārtos, bet “Liptovsky Mikulas” ar 2:3 mājās piekāpās Trenčīnas “Dukla”.

Eglem 18 minūtēs un 38 sekundēs pozitīva lietderība +2, viens metiens un 31% uzvarētu iemetienu (5/16).

Trīs spēļu nogrieznī Eglem ir 1+5, bet sezonas 15 spēlēs viņam ir 4+10.

Ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja “Nove Zamky”, kas ar 1:5 kapitulēja Košicē. Roberts Mamčics spēlēja gandrīz 20 minūtes, izdarīja divus metienus un tika pie negatīvas lietderības -2.

Vicelīdere Cīrihes “Lions” ar 4:1 pārspēja “Bern”. Rūdolfs Balcers 15 minūtēs un 34 sekundēs (vairākumā 1:47, mazākumā 0:34) pieci metieni, pozitīva lietderība +1 un divas soda minūtes.