Svētdiena, 2. aprīļa Imgarde, Irmgarde
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Guntis Pujāts: Trenera kaifs un lepnums par saviem čaļiem

Liepājniekiem labi pazīstamais Guntis Pujāts jeb Guņa, kā viņu dēvēja hokeja cilvēki, lielāko daļu sportista karjeras pavadīja Liepājā un Jelgavā, bija viens no “Liepājas metalurga” ziedu laiku uzbrucējiem. Tagad viņš audzina hokejistu jauno paaudzi, trenējot Liepājas Sporta spēļu skolas puišus, kā arī Latvijas U16 izlasi.

Guntis Pujāts: Trenera kaifs un lepnums par saviem čaļiem
Guntis Pujāts spēlētāja karjeru beidza pirms septiņiem gadiem, bet hokeja slidas vadzī nav kāris, turpinot sevi pilnveidot trenera amatā. (Foto: Ģirts Gertsons)
Guntis Pujāts spēlētāja karjeru beidza pirms septiņiem gadiem, bet hokeja slidas vadzī nav kāris, turpinot sevi pilnveidot trenera amatā. (Foto: Ģirts Gertsons)
31.01.2023 06:00

Anna Konrāde

Tavas hokejista gaitas neaizsākās četru gadu vecumā, kā tas tagad ierasts?

– Esmu no Sauleskalna – 10 kilometru attālumā no Madonas. Spēlēju futbolu Madonas rajona izlasē. Paralēli ar vietējiem puišiem “griezām” ledu uz dīķa. Sanāca tā, ka mans futbola treneris izkārtoja man iespēju apmeklēt Aleksandra Cicurska treniņu Rīgā. Tobrīd man bija 14 gadi.

Cicurskim tajā brīdī nebija tā stiprākā komanda, taču arī es nemaz nezināju, kas ir “zilā līnija”. Tad trīsreiz nedēļā četros no rīta cēlos un braucu uz Rīgu.

Tam vajadzēja lielu gribasspēku.

– Jā, bet tajā laikā mēs spēlējām visas sporta spēles un

vecākiem bija jādomā, kā bērnus dabūt mājās. Šobrīd ir otrādi.

Uzņēmība man bija asinīs, taču tikpat liela tā bija arī maniem vecākiem. Kad sāku trenēties Rīgā, slidoju pa 3–4 stundām dienā. Divu gadu laikā tiku U18 izlasē. Pēcāk sekoja arī dalība U20 izlasē.

Kopš sāki spēlēt hokeju, vai domāji, ka kādreiz kļūsi par treneri?

– Noteikti ne. Domāju, ka spēlēšu hokeju, kā minimums, kaut kur Skandināvijā. Sapņoju par NHL. Par izglītību un karjeru tolaik noteikti nedomāju.

Tagad ir citādāk, hokejisti, protams, sapņo, taču vecāki vairāk mudina mācīties.

Kā nonāci līdz Liepājai? Madona ir Daugavas otrajā pusē.

– Pēc U18 izlases čempionāta, treneris Leonīds Beresņevs uzaicināja mani uz Liepāju. Deviņdesmitajos bija divas spēcīgas komandas, viena no tām “Liepājas metalurgs”. Sāku strādāt arī par treneri.

Pirmajā komandā bija 52 cilvēki. Liepāja piedzīvoja hokeja uzplaukumu.

“Liepājas metalurgs” izveidoja lielisku infrastruktūru ar internātu, kā hokeja akadēmiju. Visas komandas visos vecuma posmos bija labākās Latvijā. Hokejistiem bija milzīga konkurence, cīņasspars.

Kas tevi šodien motivē kā treneri?

– Par treneri strādāju jau 17 gadus. Lielākoties motivē paši spēlētāji. Neviens treneris nevar pateikt: “Tas ir mans audzēknis!” Ikviens spēlētājs savas hokeja karjeras laikā iziet cauri vairākiem treneriem. Tam ir savi plusi un mīnusi.

Ja man būtu jāaizved viena komanda no sākuma, no iesācējiem līdz pieaugušajiem, es to izdarītu!

Šodien tā “bagāža” ir pavisam cita – pieredze ir daudz lielāka. Liela motivācija ir panākumi arī ar U16 izlasi. Tas rāda, ka es varu kaut ko iedot arī tik meistarīgiem spēlētājiem.

Skaidrs, ka tu priecājies un lepojies par tiem puišiem, kas spēlē hokeju, taču vēl lielāks prieks man ir par tiem čaļiem, kas dienē armijā, Jūras spēkos, vada savus uzņēmumus – visi mani audzēkņi ir gudri, inteliģenti un kārtīgi vīri.

Statistiski, viens no desmit tūkstošiem manu hokejistu spēlē NHL.

Ikdienā Liepājā strādā ar U17 komandu. Kā ir mainījušies hokejisti, kādas ir viņu vērtības?

– Šodien mainījušies ir vecāki. Kādreiz veda uz hokeju, lai apbružātos. Šodien varu teikt, ka liela daļa vecāku ved savus bērnus uz hokeju ar domu, ka tie spēlēs augstā līmenī un nodrošinās viņiem vecumdienas.

Bērniem vajag palīdzēt. Man ļoti patīk pusaudžu posms. Viņi kļūst par vīriešiem, un bieži vien man ir jārisina ar hokeju nesaistītas lietas. Vecākiem nepatiks dzirdēt, bet pusaudžu gados vecāki noteikti nebūs pirmie, kam visu izstāstīt. Pusaudži nemainās.

Vecāki arvien mazāk pievērš uzmanību tiešām svarīgām lietām, līdz ar to paši puiši ir mazliet vieglprātīgāki. Daudzas lietas krīt no gaisa.

Citiem slidas ir dārgākas nekā mana mašīna, taču tas vispār nav būtiski paša hokejista attīstībā.

Svarīgāk būtu ikdienā elementāri apvaicāties – kā tev iet? – vai arī apmeklēt spēles. Iesaistīties bērna dzīvē.

Jebkuram cilvēkam ir savi “griesti” katrā jomā, viņš nevar būt labākais it visā. Sanāk, ka visi izcilnieki ir trāpījuši savā jomā, tikai hokejā tas ir sarežģītāk, te ir agrāka specializācija.

Būtu lieliski, ja bērni varētu izmēģināt katru dienu citu sporta veidu, lai gan man gribētos teikt, ka arī 10 gados vēl nav par vēlu – vēl šodien atceros, kā Rihards Ričards Fomins (bijušais HK “Liepāja” spēlētājs) kopā ar tēti atnāca uz ledushalli ar slidām no lielveikala, viņam tobrīd bija astoņi gadi.

Lai sāktu vēlāk, nepieciešams talants vai pietiks ar smagu darbu?

– Neticu talantam, visi panākumi ir tikai smaga darba rezultāts. Daudzas lietas attīstot ikdienā, spēles gaitā par to vairs nebūs jādomā. Ej nu sazini, kā man būtu, ja sāktu spēlēt 5 gadu vecumā. Ir jāpamēģina daudzas lietas. Neiesaku steigties.

Kā hokeja trenera darbs spēj sadzīvot ar slodzi un atalgojumu, par kuru mūsu valstī daudz diskutēts?

– Mēs Liepājā nevaram strādāt ar visiem bērniem vienādi, jo skaitliski diemžēl audzēkņu varētu būt vairāk, taču tas ir ļoti apjomīgs darbs.

Komandas darba organizēšana ir laikietilpīga, un atalgojumu sistēma treneriem Latvijā nav īpaši elastīga. Darbam jābūt nepārtrauktam. Ar to laiku, kas tiek piešķirts uz ledus, noteikti nepietiek. Ļoti daudz jāstrādā papildus.

Tu jau minēji, ka tuvojas 20 gadu darba stāžs. Vai ir uzstādīti mērķi arī nākamajiem 20?

– Šobrīd man dzīvē svarīgākais ir ģimene. Tieši tāpēc es arī ļoti gribētu palikt Liepājā, papildināt zināšanas un mācīties no labākajiem. To novēlu arī saviem kolēģiem.

Kā tu motivē savus spēlētājus? Vai jāmotivē arī U16 izlasē?

– Izlasē, protams, ir pavisam savādāk. Šajā vecumā nedrīkst viņus traucēt, jāļauj izpausties. Jāiedrošina būt pašiem, nebaidīties kļūdīties. Šajā posmā viņi jau veido savu unikalitāti.

Hokejistiem ir jāiemāca būt patstāvīgiem, lai spētu adaptēties citos klubos, komandās. Katram ir sava spēcīgā puse, un trenerim ir jāredz, kā to izmantot.

Vai tev kā trenerim ir svarīgs skatītāju atbalsts?

– Jā, noteikti! Lai gan zinu daudzus spēlētājus un trenerus, kam labāk patīk spēlēt izbraukumos, bet man vienmēr ir paticis spēlēt mājās. Arī laikā, kad pats biju spēlētājs, vienmēr spēlēju labāk, kad skatītāju rindās bija mana ģimene.

Hokejistiem patīk uzmanība, viņi patiesībā ir baigie aktieri.

Hokejs skatītājiem ir izklaide, tāpēc hokejisti kļūst par aktieriem uz ledus – jo labāk spēlē, jo lielāks skatītāju atbalsts. Tam, loģiski, seko arī atalgojums. Visiem līdzjutējiem patīk dramatiskas spēles.

Kādu tu vēlētos redzēt hokeju Liepājā?

– Es ļoti gribētu, lai tas vairāk tiktu saistīts arī ar izglītības iespējām. Dot iespēju hokejistiem spēlēt, augt un attīstīties, tajā pašā laikā iegūstot izglītību Liepājā. Sports mijas ar izglītību.

Kādi ir plusi, strādājot par treneri mūsu pilsētā?

– Attālums un infrastruktūra. Uz darbu dodos kājām, un tas man prasa 10 minūtes. Šeit infrastruktūra ir augstā līmenī. Varam iet uz tenisa halli, vieglatlētikas manēžu, baseinu, tikko uzcelta arī futbola halle.

Es domāju, ikvienam trenerim šādos apstākļos ir kaifs strādāt, bet ir viena problēma, kas ir valsts līmenī, – atalgojums.

Daudzi treneri dodas uz privātiem klubiem, pat ārzemēm, un reģioni zaudē labi kvalificētus trenerus.

Skaisti zaudēt vai nesmuki uzvarēt?

– Nesmuki uzvarēt, nepārprotami. Labāk uzvaru ar 11:3 nekā zaudēt ar 0:1. Vienmēr jāmet vārtos, cik vien var.

Mana taktika slēpjas uzbrukumā. Es nekad neanalizēju pretinieku spēli. Nav jāskatās uz to, kā dara citi. Jāspēlē pašam, jābūt gatavam, lai arī kas tev nāktu pretī. Sportistiem pārliecība un ticība sev ir ļoti svarīga.

Ko tu ieteiktu cilvēkiem pirms svarīgiem notikumiem, par kādu, protams, uzskatāma arī sporta spēle?

– Nav vienas pareizās formulas. Personīgi es, sākoties spēlei, vienmēr izdarīju kādu mazu, labu lietu, kas liek noticēt saviem spēkiem. Taču, skatoties kopumā, – svarīgu notikumu neatņemama sastāvdaļa ir uztraukums. Tas parāda, cik svarīgs ir tavs sniegums.

Ja tava lieta tev nerada uztraukumu, tad gan ir švaki, tad ir jāsāk uztraukties…

Intervija sagatavota sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz