Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

HK “Liepāja”hokejistiem uzvara pēcspēles metienu sērijā

15.11.2014 18:04

Latvijas hokeja čempionāta pastarīte Jūrmalas HASC sestdien tika pie pirmā punkta turnīrā, savā laukumā tikai pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) piekāpjoties “Liepājas” spēlētājiem.

Dueļa rezultātu septītajā minūtē atklāja “Liepājas” komandas hokejists Miks Komuls, kuram rezultatīvi piespēlēja no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” atsūtītais Juris Upītis. Tiesa, vēl nesākoties pēdējai pirmās trešdaļas minūtei, Jūrmalas komandas lietuviešu hokejists Deivids Četvertaks panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā “Liepāju” no jauna vadībā izvirzīja Bruno Zabis, taču 56.minūtē rezultātu vēlreiz līdzsvaroja igaunis Daniils Fursa. Pamatlaika turpinājumā vārti vairs netika gūti, savukārt pēcspēles metienu sērijā izšķirošo “bullīti”liepājnieku labā iemeta Sergejs Daņilovs.

Iepriekš HASC klubs bija cietis zaudējumus jau pamatlaikā visās 11 jaunās sezonas spēlēs.

Tikmēr citā mačā “Mogo” vienība Ventspilī ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) apspēlēja “Zemgali”/LLU.

Pēc pirmajiem diviem periodiem abas komandas cīnījās neizšķirti 1:1, bet noslēdzošajā trešdaļā “Mogo” vienībai uzvaru nodrošināja Elvisa Želubovska un Jāņa Brakša precīzie metieni.

Vēl vienā sestdien notikušā duelī “Kurbads” izbraukumā ar 9:0 (2:0, 4:0, 3:0) sagrāva “Ogre”/”Sāga 97” vienību, tādejādi kļūstot par Latvijas čempionāta vienīgo līdervienību.

“Kurbads” sastāvā četrus vārtus iemeta Toms Hartmanis, kamēr Edgars Adamovičs veica piecas rezultatīvas piespēles.

Čempionāta kopvērtējuma priekšgalā nu ar 28 punktiem 11 mačos atrodas “Kurbads”, bet par vienu punktu atpaliek “Liepāja”. 21 punkts tagad ir “Mogo” rēķinā, bet pie 19 punktiem tikusi čempione “Rīga”/”Prizma”.

Pie 14 punktiem tikusi “Zemgale”/LLU vienība, četri punkti ir “Ogre”/”Sāga 97” komandai, savukārt septīto, pēdējo, vietu ieņem Jūrmalas HASC, kas 12 cīņās izcīnījusi vienu punktu.