Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Iegāza noraidījumi

13.12.2017 07:01

Latvijas hokeja čempionāta pirmās līgas spēlē “LSSS” savā laukumā ar 4:5 (2:2, 0:1, 2:2) zaudēja Ventspils “Ventai 2002”. Liepājnieki šajā mačā trīs ripas ielaida, spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Interesantās un līdzvērtīgās cīņas pirmajā periodā viesi divreiz izvirzījās vadībā, bet abas reizes mājinieki atspēlējās. Mājinieku sastāvā precīzi bija Ričards Fomins un Mariss Elberts.

Otrajā periodā laukuma saimnieku spēles kvalitāte pasliktinājās, bet ventspilnieki trešo reizi šajā mačā ieguva vienas ripas pārsvaru.

Saistošs un notikumiem bagāts izvērtās trešais periods. Vispirms “Venta 2002” mūsējos sodīja par spēlētāju nepareizu nomaiņu un skaitliskajā vairākumā panāca 4:2. Tomēr liepājnieki nenokāra galvas, pārņēma iniciatīvu un nepilnu divu minūšu laikā panāca neizšķirtu. Mazo lauvu labā vārtus guva Raivo Freidenfelds un Rihards Liģis. Sekmīgs turpinājums gan nesekoja, jo mājiniekus atkal iegāza noraidījums, un mača 54. minūtē ventspilnieki ceturto un pēdējo reizi izvirzījās vadībā.

Liepājniekiem bija lieliska iespēja vēlreiz panākt līdzsvaru, bet mača izskaņā neizdevās realizēt lielo skaitlisko vairākumu.

Pēc spēles “LSSS” galvenais treneris Guntis Pujāts atzina, ka hokejisti nedaudz miegaini uzsākuši šo maču, bet labi nospēlējis vārtsargs. Otrajā periodā, pēc Pujāta domām, spēlētāji nav īsti nodarbojušies ar hokeja spēlēšanu. Lielākā bēda bijusi tieši noraidījumi. Liepājnieku treneris savu vienību uzslavēja par sniegumu trešajā periodā, kad puiši savācās un parādīja labu hokeju.

“LSSS” pēc aizvadītām astoņām spēlēm pirmās līgas turnīra tabulā ar 13 punktiem ieņem 5. vietu. Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 2018. gada 7. janvārī, kad uzņems “Mārupi”.