Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Izbraukumā pārspēja jelgavniekus

19.09.2018 07:02

Junioru attīstības hokeja līgas sezonas otrajā spēlē “LSSS” komanda ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) uzvarēja Jelgavas vienību “Zemgale Juniors”.

Jelgavā “LSSS” hokejisti mača gaitā divreiz izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Pirmajā trešdaļā zemgaļu vārtsargu Ņikitu Montvidu pārspēja Mikss Krišs Rungovskis, bet otrajā periodā divreiz precīzs bija Raivo Freidenfelds. Noslēdzošajā trešdaļā mājinieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet neglāba spēli.

Mača izskaņā jelgavniekiem nelīdzēja pieprasītais 30 sekunžu pārtraukums un vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju. Liepājnieku cietoksni JAHL otrajā mačā vārtus sargāja Mārcis Glūzda.

“LSSS” galvenais treneris Nikolajs Siļčonoks pēc divām izbraukuma spēlēm bija apmierināts ar komandas parādīto sniegumu. Sezonas pirmajā mačā Ventspilī mūsējiem sākumā traucējis satraukums un arī pretinieks bija nopietns un daudz vairāk pieredzējis. Tomēr spēles gaitā mūsējie laukumā sāka darboties pārliecinošāk un drošāk. Jelgavā liepājnieki divus periodus laukumā dominējuši, bet trešajā trešdaļā pievīlusi spēles disciplīna un jelgavnieki sajutuši, ka var spēli glābt. Tomēr “LSSS” uzvaru nosargāja un no pirmā izbraukuma atveda 4 punktus.

Junioru līgā liepājnieki 9 komandu konkurencē ieņem 5. vietu.

Arī nākamās divas spēles mūsējie aizvadīs izbraukumā. Liepājnieki 30. septembrī tiksies ar Daugavpils “Dinaburgu”, bet 7. oktobrī sacentīsies ar HS “Rīga 2002”.