Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Katrā trešdaļā pa vārtiem

10.01.2007 21:58

0

“Liepājas metalurga” hokejisti ar uzvaru ir atgriezušies no Daugavpils,kur ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja vienību “Latgali”, kas irviena no mūsējo konkurentēm uz 3.vietu “Samsung premjerlīgas”regulārajā čempionātā.

“Liepājas metalurgs”: vārtsargs – Dmitrijs Žabotinskis; pirmāmaiņa – Eduards Ivanovs, Mihails Bogdanovs (aizsargi), Pavlo Borisenko,Konstantīns Golohvastovs, Valērijs Fiļimonovs (uzbrucēji); otrā maiņa –Sergejs Ļouškins, Edmunds Kniksts, Oļegs Koreškovs, Darjus Lelens,Sergejs Daņilovs; trešā maiņa – Georgijs Čirkovs, SvjatoslavsŅikiforovs, Viktors Lobačovs, Raitis Pujāts, Aleksejs Propošins;ceturtā maiņa – Ruslans Borisenko, Krišs Kupčus, Ņikita Dobreņkijs,Toms Tiļļa, Raivis Kurņigins.

Metalurgu paplicinātā uzbrukuma līnija pirms šī mača cieta vēlvienu zaudējumu, jo bez savainotajiem Valērija Kuļibabas, ValentīnaFeoktistova un Donata Kumeļauska, laukumā nevarēja doties arī PovilsVerenis, kurš, tāpat kā Tads Kumeļausks, ir aizņemts, kārtojotsaistības ar skolu, bet spēlei tika pieteikti šosezon retāk laukumāredzētie Propošins, Dobreņkijs un Kurņigins.

Ar aizsardzības līniju liepājniekiem viss puslīdz bija kārtībā, unpretiniekus, lai arī bieži vien tikai ar noraidījumu palīdzību, izdevāsnoturēt pietiekami drošā attālumā no saviem vārtiem. Pirmajā trešdaļāmetalurgi uz sodīto soliņa devās četras reizes, bet Ivanova pārkāpumsperioda vidū viņam maksāja 2 + 10 minūšu noraidījumu. Ja neskaita mūsukomandas kapteiņa lielo sodu, laukuma saimnieki piespiedu atpūtā devāstikpat bieži, bet iegūto skaitlisko vairākumu neviena no vienībām vārtuguvumos pārvērst neprata.

Toties, spēlējot vienādos sastāvos, ar rezultativitāti atzīmējāsmetalurgu pirmais piecinieks, kas, ņemot vērā liepājnieku problēmas aruzbrucējiem, ir saucams teju vai par triecienmaiņu – pāris minūtespirms došanās pārtraukumā pēc Fiļimonova piespēles ar precīzu raidījumuatzīmējās Pavlo Borisenko.

Otrās trešdaļas ievadā vēlreiz rezultatīva bija mūsējo pirmā maiņa –pēc Borisenko un Golohvastova piespēlēm, spēlējot vairākumā, 2:0liepājnieku labā panāca komandas kapteinis Ivanovs.

Arī trešos vārtus mūsējo labā guva aizsargs – izcēlās Bogdanovs, kuršir Ivanova partneris pirmajā maiņā, bet laukuma saimnieki pusotruminūti līdz cīņas beigām panāca 1:3.

Citā vakardienas mačā “Rīga 20” sīvā cīņā ar 4:5 piekāpās citai galvaspilsētas komandai “Rīga 2000”.

Nākamo spēli liepājnieki sestdien aizvadīs izbraukumā pret vienību”Rīga 20″, bet svētdien “Liepājas metalurgs” pirmo reizi šogadatrādīsies saviem līdzjutējiem – spēle pret “Energiju” sāksies pulksten17.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
Pārliecinoši kontrolējām mača gaitu, un, ja vien otrajātrešdaļā nebūtu daudzo noraidījumu, pārsvaram vajadzētu būtiespaidīgākam. Jaunie uzbrucēji, kas veidoja divas mūsu maiņasaizvadīja labu spēli, arī aizsardzība nospēlēja droši.