Ceturtdiena, 9. maijs Klāvs, Einārs, Ervīns

Krāj zvaigznes un punktus

03.01.2018 07:04

Amerikas hokeja līgas debitants Rūdolfs Balcers turpina krāt rezultativitātes punktus, bet viņa pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” gada nogalē aizvadīja regulārā čempionāta trīs spēles, no kurām divās tika svinēts panākums.

Vispirms Nacionālās hokeja līgas kluba Sanhosē “Sharks” fārmklubs ar 6:5 pagarinājumā pārspēja Stoktonas “Heat”. Liepājnieks pa pretinieku vārtiem meta divas reizes, guva vārtus, rezultatīvi piespēlēja un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Otrā perioda izskaņā Rūdolfs rezultatīvi asistēja Danielam O’Rīganam, samazinot rezultāta starpību līdz 3:4, bet pagarinājuma trešajā minūtē Balcers guva uzvaras vārtus, un pēc mača tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Turpinājumā Sanhosē vienība aizvadīja divas spēles ar Rietumu konferences līdervienību Manitobas “Moose”. Pirmajā savstarpējā cīņā “Barracuda” uzvarēja ar 3:2, bet gada pēdējā dienā liepājnieka pārstāvētais klubs piekāpās ar 2:5. Uzvarētajā cīņā Rūdolfs atzīmējās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu, bet otrajā mačā pret “Moose” Balcers rezultatīvi piespēlēja Adamam Halevkam, kurš panāca līdzsvaru spēlē 2:2. Spēli liepājnieks pabeidza ar negatīvu koeficientu – mīnus 1.

Aizvadītajās 29 regulārā čempionāta cīņās Liepājas hokeja audzēknis ir guvis 7 vārtus un 16 reizes rezultatīvi piespēlējis, bet viņa pārstāvētā “Barracuda” Rietumu konferencē ar 32 punktiem ieņem 10. vietu.