Latviešu uzbrucējam Haraldam Eglem spožākā spēle AHL karjerā

Amerikas Hokeja līgā šonakt laukumā devās uzbrucējs Haralds Egle, izceļoties ar 1+2.

Haralds Egle (Nr. 7). (Foto: Jonathan Kozub/Manitoba Moose)
20.01.2022 09:11

Haralds Egle pirmās trešdaļas beigās asistēja divos vārtu guvumos, bet 40. minūtē pats guva vārtus un atjaunoja divu ripu pārsvaru (3:1). Manitobas “Moose” izšķirošajā periodā gan ielaida trīs vārtus un ar 3:4 piekāpās Aiovas “Wild”.

Egle izdarīja trīs metienus, sakrāja trīs punktus, nopelnīja pozitīvu lietderību +3 un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni. Pirmās divas zvaigznes tika mājiniekiem Meisonam Šo (3+1) un Kailam Rau (1+1).

25 gadus vecajam Eglem tā bija rezultatīvākā spēle ne tikai sezonā, bet arī nepilnas divas sezonas ilgajā AHL karjerā un otrā spēle, kurā viņš nopelnījis vairāk par vienu punktu. Sezonā Eglem 16 spēlēs ir septiņi (3+4) punkti.

Pirms tam četrus gadus pavadījis NCAA un Ziemeļamerikā spēlēdams kopumā jau kopš 2011. gada, Liepājas “Metalurga” audzēknis AHL karjerā piedalījies 41 mačā un sakrājis 12 (7+5) punktus.

Vinipegas “Jets” fārmklubs Manitobas “Moose”, kā punktu sērija pārtrūka pie septiņām spēlēm, ar 43 punktiem 33 mačos ieņem otro vietu Centrālajā divīzijā.