Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Latvijas U-18 hokeja izlase pārbaudes spēlē piekāpjas Polijas vienaudžiem

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase sestdien Rīgā pārbaudes spēlē pēcspēles metienos piekāpās Polijas U-18 izlasei. Latvija zaudēja ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1).

Dmitrijs Diļevka. (Foto: LHF)
06.04.2024 22:42

22.minūtē Rafals Drabiks izvirzīja vadībā Poliju, bet 47.minūtē izlīdzinājumu pēc Roberta Jāņa Poļa un Maksima Pumpiņa piespēlēm panāca Bruno Petrovičs.

Pēcspēles metienos uzvarētājs tika noskaidrots pēc septītās metienu sērijas. Pirmajā sērijā precīzs metiens padevās Darelam Uļjanski, bet poļi izlīdzinājumu panāca trešajā sērijā ar Adama Savicka metienu.

Uzvarētāju izšķīra Drabika precīzs metiens septītajā sērijā.

Latvijas izlases vārtus sargāja Mikus Vecvanags.

Svētdien, plkst.13, komandas Daugavas ledus hallē tiksies atkārtoti.

Lielāko daļu Latvijas izlases sastāva veido 2006.gadā dzimuši spēlētāji, no 2007.gadā dzimušajiem ir septiņi kandidāti, bet no 2008.gada – Olivers Mūrnieks un Matīss Klaucāns.

Kandidātu pulkā treneris Oļegs Sorokins ir iekļāvis četrus vārtsargus, 11 aizsargus un 19 uzbrucējus.

Gatavojoties pasaules čempionātam, U-18 izlase novembrī aizvadīja U-20 turnīru Dānijā, decembrī tika rīkota treniņnometnē Rīgā, bet februārī izlase startēja U-18 Četru nāciju turnīrā Dānijā.

Pirms pasaules čempionāta pavasarī Latvijas U-18 izlasei ir paredzētas piecas pārbaudes spēles – 6. un 7.aprīlī Daugavas ledus hallē ar Polijas U-18 izlasi, 11. un 12.aprīlī izbraukumā – ar Čehijas U-18 izlasi, bet 22.aprīlī – ar Zviedrijas vienaudžiem.

Meistarsacīkstēs, kas no 25.aprīļa līdz 5.maijam norisināsies Somijas pilsētās Espo un Vantā, Latvijas U-18 hokejisti A apakšgrupā tiksies ar Somiju, Norvēģiju, Slovākiju un ASV, bet B apakšgrupā cīnīsies Kanāda, Čehija, Kazahstāna, Zviedrija un Šveice.