Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Liepāja” grauj “Rīgu”

27.09.2017 17:30

Šodien Rīgā, Jelgavā un Liepājā tika aizvadītas Latvijas hokeja kausa ceturtdaļfināla spēles, kurās piedalījās sešas Optibet hokeja līgas (OHL) un divas pirmās līgas vienības. Iztika bez pārsteigumiem – tālāk tikuši “Kurbads”, “Mogo”, “Liepāja/Optibet” un “Zemgale/LLU”

”Liepāja” ar vairākiem Rīgas ”Dinamo” spēlētājiem sastāvā cīnījās pret ”Rīgu”, ar ko nesen bija spēlēts OHL čempionātā – vēju pilsētas hokejisti tikai papildlaikā salauza sīksto Rīgas lauvu pretestību ar 6:5. Šodien viss bija vienkāršāk – trīs ripas ielidoja Riharda Norvaiša vārtos jau pirmajā periodā – Roberts Mamčičs, Māris Diļevka un Nikolajs Jeļisejevs panāca 3:0.

Spēles vidū notika vārtsargu maiņa viesu komandā – Norvaišu nomainīja Aleksandrs Zariņš, kuram uzreiz bija jāiesaistās spēlē, jo lauvas nopelnīja divus pēc kārtas noraidījumus par skaitliskā sastāva pārkāpumu, ko viesi izturēja. Trešajā periodā Kristers Freibergs guva ceturtos vārtus ”Liepājas” labā – 4:0. ”Rīgas” aizsargs Linards Kaktabulis devās uz ģērbtuvi, jo saņēma 2+10 minūšu noraidījumu par grūšanu mugurā, bet Māris Diļevka guva otros vārtus spēlē – 5:0. Spēle tā arī noslēdzās, Gunāram Skvorcovam un Oskaram Batņam pa vienai piespēlei.