“Liepāja” izsēj pārsvaru pret junioriem

30.11.2019 16:01

“Optibet” hokeja līgā sezonas pirmo spēli aizvadījis uzbrucējs Kaspars Saulietis, kurš pavasarī saņēma finālsērijas MVP balvu. Tomēr viņa atgriešanās ierindā nepalīdzēja čempionei “Mogo” paglābties no “Zemgales”/LLU ceļaruļļa – 0:6 savā laukumā. Tikmēr kopvērtējuma līdere “Liepāja” ielaida vārtus pamatlaika pēdējā minūtē un bullīšos piekāpās “Rīgai”.

“Zemgales”/LLU uzbrukuma līderis Gatis Sprukts panākumu kaldināja ar divām piespēlēm, tādējādi pēdējo divu maču laikā viņa kontu papildinājuši astoņi punkti. Šāds sniegums ļāvis pārņemt līgas rezultatīvākā spēlētāja godu. 30 punkti ir arī “Liepājas” kapteinim Bruno Zabim, taču Sprukts guvis vairāk vārtu.

Zabis šodien laukumā nedevās, bet “Liepāja” viesos pēdējās sešās minūtēs izsēja pārsvaru pret HS “Rīga” – no 2:0 uz 2:2. Mārim Jučeram sapni par sauso spēli atņēma Ralfs Bergmanis, bet izlīdzinājumu Bogdans Hodass panāca septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos vienīgais rezultatīvais raidījums bija sestajā sērijā, kad rīdziniekiem uzvaru ar 3:2 izrāva Aleksandrs Biškins.

HS Rīga – Liepāja 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Vārti: 27:13 Freimanis (Ņekļudovs, Kaļeiņikovs) 0:1, 48:37 Ķevlis (Butāns, Žučkovs) 0:2, 54:11 Bergmanis (Vītoliņš, Orniņš) 1:2, 59:53 Hodass 2:2, 65:00 Biškins 3:2.
Metieni: 31:33
Vārtsargi: Rūdolfs Lazdiņš – Māris Jučers