Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepāja” noslēdz sezonu ar uzvaru

23.02.2019 12:18

Sestdien “Optibet” Hokeja līgā pie uzvaras savā sezonas pēdējā spēlē tika “Liepājas” vienība, kas ar 5:2 viesos pārspēja “Rīgu”, paceļoties uz piekto pozīciju tabulā. Citā spēlē līdere “Mogo” ar 4:1 sakāva ceturtajā vietā esošo “Prizmu”, pret ko, visticamāk, spēlēs arī pusfināla sērijā.

Liepājniekiem pirmajā trešdaļā piederēja pārsvars, un 18 gadus vecais Voldemārs Maslovskis to apstiprināja ar vārtu guvumu mača astotajā minūtē, izvirzot vadībā viesus. Otrās trešdaļas pirmajā pusē rīdzinieki izlīdzināja, bet dažas minūtes vēlāk Roberts Mamčics atguva vadību Liepājai (2:1). Trešdaļas pēdējā minūtē viesi īsā laikā saņēma divus noraidījumus un pēdējo trešdaļu mājinieki varēja turpināt ar spēli lielajā vairākumā.

Pārtraukumā izveidotās sagataves tomēr nestrādāja, un “Rīga” neizmantoja pašu sagādāto iespēju ar rezultāta izlīdzināšanu uzsākt pēdējo trešdaļu. Notika tieši pretējais – izturējuši mazākumu, pretsparu deva viesi, nopelnīja vairākumu, un rezultatīvais aizsargs Mamčics guva savus otros vārtus mačā, panākot jau 3:1 Liepājas komandas labā. Vienus vārtus mājinieki atguva, taču drīz vien atkal nonāca iedzinējos ar diviem. Pēdējās minūtēs spēlējot bez vārtsarga, rīdzinieki ielaida vēl vienus vārtus, un “Liepāja” svinēja panākumu ar 5:2.

“Liepājai” šī bija pēdējā spēle sezonā. Šobrīd liepājnieki pacēlušies uz piekto pozīciju, taču “Rīgai” vēl būs divas iespējas to atgūt, taču zudevums būs sarežģīts, jo divreiz jātiekas ar līdervienību “Mogo”.