“Liepāja” piedzīvo otro neveiksmi pēc kārtas un ar 0:3 kapitulē “Olimp”/”Ventai 2002”

Pēc septiņu uzvaru sērijas jau otro neveiksmi pēc kārtas “Optibet” Latvijas Hokeja līgā piedzīvojusi “Liepāja”, kas otro reizi šonedēļ savā laukumā zaudēja pirmā četrinieka klubam – trešdien ar 2:3 tika atzīts “Zemgales”/LLU pārākums, bet šodien liepājnieki ar 0:3 kapitulēja “Olimp”/”Venta 2002”.

16.10.2021 15:22

Čempions “Olimp”/”Venta 2002” Liepājā saimniekoja, spēlēja pārliecinoši un pirmajās 35 minūtēs ieguva pelnītu trīs ripu pārsvaru. Viesi realizēja divus no pirmajiem trim vairākumiem, bet pa vidu vieni vārti tika gūti arī pretuzbrukumā, sodot sāncenšus par paviršu piespēli savā zonā.

Otros vārtus vienā pieskārienā guva veterāns Dmitrijs Korņilovs, kuram nākamgad apritēs 40 gadu un kuram tā bija pirmā ripa “Olimp”/”Venta 2002” kreklā – viņš komandā sācis trešo sezonu, taču iepriekšējā aizvadīja tikai sešas spēles (vienu regulārajā sezonā, piecas izslēgšanas spēlēs).

Bijušais “Liepājas” kapteinis ripu pret savu iepriekšējo klubu nosvinēja ļoti emocionāli. Arī trešos vārtus guva bijušais liepājnieks – vairākumu ar tālu metienu realizēja bijušais Liepājas “Metalurga” uzbrucējs Edijs Brahmanis.

Otrā perioda priekšpēdējā minūtē tuvu vārtu guvumam bija “Liepāja”, tomēr tiesnešu brigāde pēc video ilgstošas pētīšanas izlēma, ka nav pierādījumu tam, ka ripa būtu šķērsojusi vārtu līniju.

“Olimp”/”Venta 2002” līdz šim bija zaudējis visās piecās spēlēs pret lielā trijnieka komandām – pa diviem zaudējumiem “Mogo”/LSPA (1:3, 1:3) un “Zemgalei”/LLU (4:7, 1:2) un 1:3 pret “Liepāju” pirmā apļa savstarpējā duelī.

Čempionvienībai līdzšinējās desmit spēlēs neveiksmes un uzvaras sekoja pamīšus cita citai, bet šodien izdevās pirmoreiz sezonā izcīnīt otro panākumu pēc kārtas.

Liepāja – Olimp/Venta 2002 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Vārti: 14:08 M. Rēdlihs (Tambijevs, A. Širokovs, vair.) 0:1, 25:44 Korņilovs (Apsītis, Mežaraups) 0:2, 34:59 Brahmanis (Svars, Apsītis, vair.) 0:3.
Metieni: 23:27.
Soda minūtes: 14:6.
Vārtsargi: Māris Jučers – Andrejs Bončs-Brujevičs.