Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Liepāja” trešo reizi pēc kārtas zaudē “Zemgale”/LLU hokejistiem

20.12.2014 17:29

“Zemgale”/LLU vienība sestdien Latvijas hokeja čempionāta mačā sagādāja “Liepājas” komandai trešo zaudējumu pēc kārtas.

“Zemgale”/LLU savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 7:4 (0:2, 4:1, 3:1).

Dueļa pirmajā trešdaļā gan labāk spēlēja liepājnieki, kuri pēc Mārtiņa Giptera un Valtera Freija precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Tiesa, otrajā periodā “Zemgale”/LLU zaudēto atguva un pamanījās izvirzīties vadībā pat ar 4:2. “Liepājas” komandai gan pēcāk izdevās panākt 4:4, taču pamatlaika beigās sekmīgāk spēlēja mājinieki no Jelgavas.

Uzvarētāju sastāvā ar trim vārtiem jeb “hat-trick” izcēlās Rihards Remiņš, bet divi vārti un rezultatīva piespēle Raivim Kurņiginam. Tikmēr “Liepājas” sastāvā divus vārtus guva Gipters.

Kopvērtējuma vadībā atrodas “Kurbads”, kas 18 spēlēs izcīnījis 42 punktus, tai tikai divus punktus tagad zaudē “Mogo”, bet trešo vietu arī ar 37 punktiem ieņem “Liepājas” vienība.

Tikmēr 31 punktu 18 spēlēs ieguvusi “Zemgale”/LLU, no kuras par pieciem punktiem atpaliek čempione “Rīga”/”Prizma”. Turnīra tabulu noslēdz “Ogre”/”Sāga 97”, kam deviņi punkti, un četrus punktus guvusī Jūrmalas HASC komanda.

Septiņas komandas piecos apļos aizvadīs 30 regulārā čempionāta spēles, kas ritēs līdz 7.martam. Regulārās sezonas uzvarētāji automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies komandas, kas ierindosies no otrās līdz septītajai vietai. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.