Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

“Liepājas” hokejisti “bullīšo” pārtrauc “Zemgale”/LLU septiņu uzvaru sēriju

17.01.2019 00:12

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) vicečempione “Zemgale”/LLU trešdien pārtrauca septiņu uzvaru sēriju OHL regulārā čempionāta spēlēs.

Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 4:5 (0:0, 4:2, 0:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Liepājai”.

Pēc klusa pirmā perioda otrajā abas komandas guva sešus vārtus. Uz “Zemgale”/LLU uzbrucēja Vladislava Adeļsona vārtiem ar precīziem metieniem atbildēja Egils Kalns un Frenks Razgals, bet Artjoms Ogorodņikovs vēlāk izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda otrajā pusē pa vārtiem guva Rustams Begovs un Ivans Ribčiks, kuri palīdzēja mājiniekiem panākt vadību ar 4:2.

Trešā perioda sestajā minūtē Deniss Vilmans vienus vārtus atguva, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Iļja Žučkovs panāca neizšķirtu. Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētāji nenoskaidrojās, tādējādi bija jāaizvada pēcspēles metienu sērijā, kurā virsroku guva viesi, uzvaras “bulllīti” realizējot Žučkovam.

Liepājniekiem šajā mačā rezultatīvākais bija Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Razgals, kurš bez vieniem gūtiem vārtiem veica arī divas rezultatīvas piespēles.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 59 punktiem 25 spēlēs ir “Mogo”, bet 54 punkti 27 mačos ir “Prizmai”. Aiz abām vadošajām komandām ar 48 punktiem 26 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet tālāk ar 46 punktiem 26 mačos seko “Kurbads”.

Tālāk ar 35 punktiem 25 mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 27 punktiem 27 cīņās ir “Liepāja”, kamēr četri punkti 26 spēlēs ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.

Zemgale/LLU – Liepāja (0:0, 4:2, 0:2, 0:0, 0:1)

Vārti: 23:19 Adeļsons 1:0, 24:33 Razgals (Visockis, Kalns) 1:1, 28:39 Kalns (Mamčičs, Razgals) vair.), 1:2, 29:08 Ogorodņikovs (Feoktistovs, Grundmanis) 2:2, 32:02 Begovs (Kurņigins) (vair.) 3:2, 39:25 Ribčiks (Ogorodņikovs, Feoktistovs) 4:2, 45:28 Vilmans (Ņekļudovs, Žučkovs) 4:3, 57:47 Žučkovs (Razgals, Visockis) 4:4,
Metieni: 48:34
Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Kristaps Nazarovs