Liepājas hokejisti galotnē izrauj uzvaru pār “DLSS”

23.09.2019 12:01

Junioru Attīstības hokeja līgas spēlē “LSSS/HK Liepāja” savā laukumā trešajā trešdaļā atspēlēja divu vārtu deficītu un papildlaika pēdējā minūtē ar 4:3 (0:2, 1:1, 2:0, 1:0) izrāva uzvaru pār “DLSS”.

Liepājnieki neveiksmīgi aizvadīja mača sākumu un jau 8. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2.

Daugavpiliešu labā abus vārtus guva Vladislavs Barkovskis, kurš 2016./2017. gada sezonā aizvadīja 7 spēles “Liepājas SSS” un “Liepājas Juniora” rindās.

Pēc zaudētiem vārtiem liepājnieku treneris Nikolajs Siļčonoks nekavējoties pieprasīja pusminūtes pārtraukumu.

Laukuma saimniekiem uzreiz lauzt mača gaitu neizdevās, bet pirmos vārtus mūsējie atspēlēja otrā perioda sākumā, kad savulaik Liepājā spēlējušo vārtsargu Maksimu Čmutovu 24. minūtē pārspēja Miks Krišs Rungovskis.

Turpinājumā mūsējie naski pelnīja noraidījumus un piecas reizes devās uz noraidīto soliņa. Latgales klubs 35. minūtē izmantoja viena spēlētāja vairākumu un atjaunoja 2 vārtu pārsvaru.

Mača izšķirošie notikumi risinājās cīņas galotnē. Edgars Čirkšis 10 minūtes līdz pamatlaika beigām skaitliskajā vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet 56. minūtē Deniss Vilmans panāca neizšķirtu.

Spēles uzvarētājs noskaidrojās papildlaikā – nepilnu minūti līdz tā beigām Miks Auziņš izrāva mūsējiem uzvaru.

“LSSS/HK Liepāja” hokejisti šīs sezonas trīs mačos ir iekrājuši 8 punktus un JAHL turnīra tabulā atrodas 1. vietā. Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 6.oktobrī.

Šogad Junioru Attīstības hokeja līgā piedalās 9 komandas – “AKO/Mārupe”, “Rīga 2003”, “LSSS/HK Liepāja”, “DLSS”, “Zemgale Juniors”, “Daugava”, “IHS/Prizma”, “Venta 2002” un “Pārdaugava/Prizma”.

Sacensībās atļauts piedalīties 1999.–2002. gadā dzimušiem hokejistiem, bet katra komanda ir tiesīga pieteikt uz spēli arī četrus laukuma spēlētājus un vienu vārtsargu, kuri dzimuši 1996.–1998. gadā, kā arī vienu spēlētāju bez vecuma ierobežojuma. Ar īpašu atļauju var pieteikt arī spēlētājus, kuri dzimuši 2003. gadā.

Sacensību pirmajā posmā komandas aizvadīs 6 apļu turnīru, pēc kura noteiks izslēgšanas spēļu četras dalībnieces. Pusfināli tiks aizvadīti līdz divām uzvarām, bet JAHL čempioni kļūs zināmi finālsērijā līdz trīs uzvarām.