Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas metalurgs-2” kārtējais panākums MHL-B grupā

10.10.2012 21:45

“Liepājas metalurgs-2” jaunie hokejisti šodien savās mājās Liepājas ledus hallē pēc ilgāka pārtraukuma aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona spēli, kurā liepājnieki uzņēma hokeja klubu “Tveriči” no Krievijas pilsētas Tveras. Metalurgi svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:2.

Liepājniekiem MHL-B grupas čempionātā iznāca ilgstošs pārtraukums, jo izkrita divas spēles pret hokeja klubu “Platina/Kišiņeva” no Moldāvijas, kuri nenokārtotu ES vīzu dēļ netika ielaisti uz spēlēm Latvijā un Lietuvā. Neskatoties uz to jaunie metalurgi, pirms šī vakara spēles, pēc aizvadītām četrām spēlēm ar izcīnītiem deviņiem punktiem joprojām atrodas Ziemeļu-Rietumu diviziona labāko komandu pieciniekā ieņemot tajā 5. vietu. Liepājnieku šodienas pretinieki aizvadījuši sešas spēles un izcīnījuši trīs punktus, kas viņiem ļauj ieņemt desmito vietu.

Liepājnieku treneri šodien savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs atkal bija pieteikts Simas Baltrunas. Viesu vārtus sargāja Oļegs Ratņikovs.

Spēle pirmajā periodā, neskatoties uz izteiktu mājinieku pārsvaru (metienu attiecība 13-3), neviena no komandām pie vārtu guvumiem netika. Abas komanda pa vienai reizei varēja spēlēt vairākumā, bet arī šīs izdevības netika izmantotas.

Otrā perioda sākumā mājiniekiem nepilni trīs minūšu laikā trīs reizes izdevās pārspēt viesu vārtsargu. Perioda ceturtajā minūtē B. Zabis guva pirmos vārtus, pēc nepilnas minūtes L. Rimjāns dubultoja mājinieku pārsvaru, bet vel pēc nepilnas minūtes L. Mazurs-Mago rezultātu jau trīskāršoja. Perioda 10. minūtē mājiniekiem bija izdevība izpildīt soda metienu jeb ‘’bullīti’’, tomēr V. Dobreņkijs nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu. Perioda 14. minūtē viesi izmantoja mājinieku noraidījumu, un vienus vārtus atspēlēja. Tomēr arī tas vel nebija viss, jo perioda 17. minūtē arī liepājnieki izmantoja pretinieku noraidījumu. Vārti E. Kalna kontā. Metienu attiecība otrā periodā 25-7.

Arī trešo periodu aktīvāk sāka liepājnieki, un tas perioda otrā minūtē deva iespēju P. Hodzko gūt piektos vārtus savas komandas labā. E. Kalns perioda sestā minūtē iemeta mājinieku sestos vārtus. Perioda 11. minūtē S. Ponomorjovs viesiem gūst otros vārtus. Kad līdz spēles beigām bija palikušas piecas minūtes R. Mamčics izmantojot vairākumu, guva mājinieku septītos vārtus, kas bija arī pēdējie vārti šai spēlē.

“Liepājas metalurgs-2” hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs rīt pulksten 15:00, kad vēlreiz tiksies ar šīvakara pretiniekiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts

“Liepājas metalurgs-2” – “Tveriči” 7:2 (0:0,4:1,3:1)

Vārti: 23:48 1:0 Zabis (Kalns), 24:22 2:0 Rimjāns (Hodzko), 25:13 3:0 Mazurs-Mago (Šostaks; Homjakovs), 33:54 3:1 Slavikovskijs (vairākumā) (Vlasovs), 36:36 4:1 Kalns (vairākumā) (Zabis; Dobreņkijs), 41:49 5:1 Hodzko (Kaļinovskis; Rimjāns), 45:03 6:1 Kalns (Zabis)50:53 5:2 Ponomarjovs (Baltrukonis), 55:05 6:2 Mamčics (vairākumā) (Zabis; Kalns)

Vārtsargi: Vadims Miščuks – Oļegs Ratņikovs

Metieni pa vārtiem: 58:16

Soda minūtes: 4:12