“Liepājas metalurgs-2” piedzīvo zaudējumu MHL-B izslēgšanas spēlē

10.03.2013 19:50

Šovakar savu otro MHL-B grupas ¼ fināla izslēgšanas spēli aizvadīja hokeja klubs “Liepājas metalurgs-2”, kuri atkārtoti savu skatītāju priekšā spēlēja pret Almetjevskas (Krievija) hokeja kluba “Sputņik Alm” spēlētājiem. Liepājnieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4, un tādējādi rezultāts sērijā kļuvis 1:1.

Vakar abas komandas aizvadīja savu pirmo savstarpējo tikšanos MHL-B ¼ finālā, un saspringtā spēlē liepājnieki izrāva uzvaru ar rezultātu 2:1. Metalurgu labā vārtus guva R. Kaļinovskis un M. Diļevka.

Liepājnieku treneri šodien savu vārtu drošību atkal bija uzticējuši metalurgu nomināli pirmajam vārtsargam V. Miščukam, bet pretinieku vārtos atkal stājās I. Borodkins. Metalurgiem sastāvā bija notikusi viena izmaiņa, jo laukumā nedevās I. Makarovs, bet viņa vietā bija pieteikts M. Ķepals.

Šodien spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi, kuri bija nopietni noskaņojušies izcīnīt vismaz vienu uzvaru izbraukumā. Tomēr metalurgi spēles gaitu izlīdzināja, un arvien biežāk apdraudēja pretinieku vārtus. Perioda devītajā minūtē liepājnieki ieguva izdevību spēlēt 5:3, tomēr mājinieki to neprata izmantot. Spēles turpinājumā metalurgi uzbruka daudz un bīstami, tomēr neprata realizēt daudzās pašu radītās iespējas. Lai arī kā komandas necentās, tomēr pirmajā periodā spēles rezultātu atklāt neizdevās.

Otrais periods sākās ar viesu bīstamu uzbrukumu, tomēr metalurgi kopējiem spēkiem nosargāja savus vārtus neieņemtus. Spēles turpinājumā arī liepājnieki radīja vairākus bīstamus momentus pie viesu vārtiem, tomēr joprojām turpināja pieklibot momentu realizācija. Perioda piektajā minūtē viesiem bija laba iespēja atklāt spēles rezultātu spēlējot 5:3, tomēr, par laimi, metalurgiem arī viņi to neprata izmantot. Otrā perioda vidū laukumā sākās asumi, kas beidzās ar nelielu kautiņu pie viesu vārtiem. Perioda 18. minūtē liepājniekiem, spēlējot vairākumā, beidzot izdevās atklāt spēles rezultātu, kad precīzs bija K. Ozoliņš ar maiņas partneriem.

Trešajā periodā turpinājās ātrs uzbrukumu hokejs uz abu komandu vārtiem. Un tas vairāk bija parocīgs metalurgiem, jo perioda piektajā minūtē L. Rimjans ar skaistu vārtu guvumu dubultoja mājinieku pārsvaru. Perioda devītajā minūtē viesi izmantoja L. Rimjana noraidījumu, un samazināja vārtu starpību. Pēc vārtu guvuma viesi sāka daudz aktīvāk spēlēt, un spēles 53. minūtē viņi panāca rezultāta izlīdzinājumu. Tomēr metalurgu problēmas ar to nebeidzās, jo 56. minūtē rupji kļūdījās liepājnieku vārtsargs, un viesi jau izvirzījās vadībā. Metalurgu treneri spēles 58. minūtē noņēma vārtsargu, kas beidzās ar ceturto vārtu zaudējumu. Liepājnieki, skanot spēles beigu signālam, atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 2:4.

Nākošo MHL-B ¼ fināla izslēgšanas spēli metalurgi aizvadīs Almetjevskā, kad tie 13. martā pulksten 16:30 trešo reizi tiksies ar “Sputņik Alm” spēlētājiem.

“Liepājas metalurgs-2” hokeja komandas sastāvs šīvakara spēlē:

Vārtsargs: 13.Vadims Miščuks (rezervē- 1.Reinis Petkus)

MHL-B grupas izslēgšanas spēlesen

“Liepājas metalurgs-2” – “Sputņik Alm” 2:4 (0:0;1:0;1:4)

Vārti: 37:34 1:0 Ozoliņš (vairākumā) (Zabis), 44:37 2:0 Rimjans (Freijs), 48:08 2:1 Latipovs (vairākumā) (Abrarovs; Vasiļjevs), 52:59 2:2 Smetaņins (Sļesarčuks), 55:15 2:3 Abrarovs (Agejevs)), 59:14 2:4 Orehins (tukšos vārtos) (Fiļins)

Vārtsargi: Vadims Miščuks – Ivans Borodkins

Soda minūtes: 14:24 (2:4;10:20;2:0)