Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

”Liepājas metalurgs-2” piedzīvo zaudējumu MHL-B izslēgšanas spēlē

27.02.2013 14:38

Šodien savu trešo spēli MHL-B grupas izslēgšanas spēli aizvadīja hokeja klubs ‘’Liepājas metalurgs-2’’, kuri izbraukumā spēlēja pret Omskas (Krievija) ‘’Jastrebi’’ spēlētājiem. Saspringtas spēles papildlaikā liepājnieki piekāpās ar rezultātu 3:4.

Abas komandas pagājušās nedēļas nogalē Liepājā aizvadīja pirmās divas savstarpējās MHL-B grupas izslēgšanas spēlēs. Jaunie metalurgi abās spēlēs svinēja uzvaru ar rezultātiem 4:1 un 2:0. Taisnības labad gan jāatzīst, ka omskieši spēlēja tikai ar trīs maiņām, jo vīzu problēmu dēļ Latvijā netika ielaisti virkne šīs komandas spēlētāji.

Liepājnieku treneri šodien savu vārtu drošību atkal bija uzticējuši V. Miščuks, kurš pirms šīsdienas spēles bija MHL-B grupas izslēgšanas spēļu labākais vārtsargs, bet pretinieku vārtos stājās Deniss Hramcovs. Liepājnieki šīsdienas spēlei bija pieteikuši 6 aizsargus un 11 uzbrucējus. Metalurgiem laukumā šodien nedevās neviens spēlētājs no liepājnieku pirmās komandas, kas turpina gatavoties BAČ izslēgšanas spēlēm.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda 23. sekundē, kad precīzs bija P. Hodzko ar saviem maiņas partneriem. Abām komandām bija vairākas iespējas palielināt rezultātu uz tablo, tomēr tas viņām neizdevās.

Otro periodu aktīvāk sāka mājinieki, un tas viņiem vainagojās ar panākumu, jo otrajā minūtē tie pārtrauca vairāk nekā 130 minūšu negūto vārtu sēriju. Vel pēc divām minūtēm mājinieki guva savus otros vārtus, kas tādējādi deva iespēju tiem izvirzīties vadībā. Savus otros vārtus aizvadītā spēlē guva mājinieks A. Ugoļņikovs. Pēc otrajiem zaudētiem vārtiem liepājnieki aktivizējās, tomēr tas nedeva rezultātu līdz perioda 20. minūtei, kad J. Ziemiņš izmantoja mājinieku kļūdu spēlējot vairākumā, un panāca rezultāta izlīdzinājumu.

Arī trešajā periodā pirmie pie vārtu guvuma tika mājinieki, kad sestajā minūtē precīzs bija V. Jevsejenko. Liepājnieki 14. minūtē izmantoja vairākumu, un E. Ārinieks atkal panāca rezultāta izlīdzinājumu. Spēles pamatlaikā komandas vairāk vārtus nespēja gūt, un tāpēc tām bija jāspēlē papildlaiks.

MHL-B grupā spēles papildlaiks ilgst 10 minūtes, un komandas to aizvada 4:4 spēlētajiem līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Papildlaika otrajā minūtē A. Ugoļņikovs gūstot savus trešos vārtus aizvadītāja spēlē izrāva uzvaru mājiniekiem ar rezultātu 4:3.

MHL-B grupas izslēgšanas spēļu 1/8 finālu uzvarētāji tiek noskaidroti pēc trīs uzvarētām spēlēm, un tāpēc rīt pulksten 12:00 komandas tiksies ceturto reizi.

‘’Jastrebi’’ – ‘’Liepājas metalurgs-2’’ – 4:3 OT (0:1,2:1,1:1;1:0)

Vārti: 00:23 0:1 Hodzko (Makarovs), 21:43 1:1 Ugoļņikvs (Aļimovs), 23:54 2:1 Ugoļņiks (Ģervuks), 39:34 2:2 Ziemiņš (mazākumā) (bez piespēles), 45:15 3:2 Jevsejenko (Komorovs; Perežogins), 53:19 0:0 Ārinieks (vairākumā) (Planics), 61:29 4:3 Ugoļņikovs (Ščegiļevs; Ģervuks)
Vārtsargi: Deniss Hramcovs– Vadims Miščuks
Metieni pa vārtiem: 27:36 (6:11;13:11;8:14)
Soda minūtes: 12:6 (2:0;2:4;8:2)