Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas metalurgs-2” turpina uguņot MHL-B grupā

21.10.2012 16:02

Šodien MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divizionā Latviju pārstāvošā hokeja komanda ‘’Liepājas metalurgs-2’’ Belgorodā aizvadīja otro spēli pret vietējo hokeja klubu ‘’Belgorod’’. Noraidījumiem bagātā spēlē liepājnieki izcīnīja kārtējo pārliecinošo uzvaru ar rezultātu 6:2.

Vakar abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, un ‘’Liepājas metalurgs-2’’, teicami aizvadot pirmos divus periodus, uzvarēja ar rezultātu 3:1. Pēc šīs spēles liepājnieki vel vairāk nostiprinājās MHL-B grupas čempionāta kopvērtējumā, pateicoties ļoti labam izcīnīto punktu procentam. Metalurgu šodienas pretinieki pirms šīs spēles MHL-B grupas kopvērtējumā atradās 23. vietā ar izcīnītiem deviņiem punktiem.

Metalurgu treneri pēc ilgāka pārtraukuma savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši S.Baltrunas. Pretinieku vārtos arī šodien stājās I. Rumjancevs. Liepājniekiem, salīdzinot ar vakardienas spēli, laukuma spēlētāju virknējumos nopietnu izmaiņu nebija notikušas.

Pirmo periodu liepājnieki iesāka ar vairākiem noraidījumiem, ko mājinieki tā arī nespēja realizēt vārtu guvumā. Spēles rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad liepājnieku trešā maiņa aktīvi nospēlēja pretuzbrukumā, un L.Mazurs-Mago to noslēdza ar ripas raidīšanu pretinieku vārtos. Spēles turpinājumā abas komandas turpināja spēlēt nedisciplinēti. Liepājnieki pat paguva uzspēlēt piecatā pret trijiem pretiniekiem. Perioda 13. minūtē metalurgi pamanījās izsist aizsargstiklu aiz pretinieku vārtiem, un tāpēc spēlē bija ilgstoša tehniskā pauze. Pēc tās komandas atgriezās laukumā, un izspēlēja perioda atlikušās piecas minūtes. Tajās atkal izcēlās liepājnieku trešā maiņa, kas guva vārtus komandai spēlējot vairākumā. Vārtu guvums E. Āriniekam.

Otrais periods sākās uzreiz pēc pirmā perioda beigām, jo komandām iznāca liels atpūtas laiks tehniskās pauzes laikā. Perioda trešajā minūtē turpināja uguņot liepājnieku trešā maiņa, un otrais vārtu guvums šai spēlē E. Āriniekam. Perioda 11. minūtē liepājnieku kapteinis S. Šostaks izkāvās ar pretinieku komandas spēlētāju S. Boicovu. Spēles turpinājumā liepājnieki pamanījās gūt arī ceturtos vārtus, tomēr tiesneši tos neieskaitīja, jo tie tika gūti ar galvu. Kad līdz perioda beigām atlika 11. sekundes liepājnieki kļūdījās pozicionāli, un I. Drozdovs, izraujoties vienatnē uz liepājnieku vārtiem, pārspēja arī vārtsargu.

Trešo periodu liepājnieki sāk vairākumā, un I. Makarovs atjauno viesu trīs vārtu pārsvaru. Metalurgi turpināja iesākto ofensīvu, un dažu minūšu laikā guva vel divus vārtus. Vārtu guvumi P.Hodzko un E. Homjakovam. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas tieši divas minūtes liepājnieki atkal kļūdījās pozicionāli, un A. Loktjevs bija precīzs.

Liepājniekiem par labāko spēlētāju aizvadītajā spēlē tika atzīts E. Ārinieks.

Liepājnieki savu nākamo spēles izvadīs 23. oktobrī pulksten 16:00, kad tie tiksies ar Odincovas hokeja klubu ‘’OGI’’, kurš ir viens no vadošiem MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona klubiem.

Belgorod-Liepājas metalurgs-2 – 2:6 (0:2,1:1,1:3)

Vārti: 10:05 0:1 Mazurs-Mago (Ārenieks; Homjakovs), 15:29 0:2 Ārinieks (vairākumā) (Neimanis; Baltrunas), 22:26 0:3 Ārinieks (Homjakovs; Mazurs-Mago), 39:49 1:3 Drozdovs (Kokuņkovs), 40:49 1:4 Makarovs (vairākumā) (Dobreņkijs; Mamčics), 41:09 1:5 Hodzko (Kaļinovskis; Rimjans), 45:09 1:6 Homjakovs (Ārinieks), 58:03 2:6 Loktjevs (Vladimirovs)

Vārtsargi: Iļja Rumjancevs- Simas Baltrunas

Soda minūtes: 18:18