”Liepājas metalurgs-2” uzvar spēles papildlaikā

20.01.2013 11:37

Savu skatītāju priekšā “Liepājas metalurga-2” hokejisti aizvadīja kārtējo spēles MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā. Liepājnieki tikās ar Odincovas (Krievijas) hokeja kluba “OHI” (Odincovas Humanitātaris institūts) spēlētājiem

Pirmie šodien laukumā devās liepājnieki. Abas komandas šosezon tikušās divreiz Odincovā, un abās spēlēs (3:4 OT un 4:6) metalurgi svinēja uzvaras.

Liepājnieki pirms divām dienām piedzīvoja negaidītu zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret vienu no savas divīzijas vājākām komandām ‘’Belgorod’’ ar rezultātu 4:5, bet ‘’OHI’’ komanda savā pēdējā spēlē pret A. Ciprusa trenēto Viļņas ‘’Baltiku’’ svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2. Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 32 spēlēm ar izcīnītu 75 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) joprojām ieņēma 1. vietu. Tikmēr ‘’OHI’’ 30 spēlēs bija tikuši pie 57 punktiem, kas viņiem šai pašā divīzijā deva 4.vietu (visā MHL-B grupā 11. vietu starp 31 komandām).

Šodien metalurgu treneri savas komandas vārtos bija ielikuši V. Miščuku, bet pretinieku vārtus sargāja A. Kuvšinčikovs.

Mājiniekiem graujoši slikti iesākās spēles pirmais periods, jo pretinieki trīsarpus minūtēs guva trīs vārtus. Metalurgu treneri perioda trešajā minūtē bija spiesti mainīt vārtsargu, un liepājnieku vārtos stājās S. Baltrunas. Tomēr arī viņš nebija glābējs, jo pēc minūtes trešā ripa lidoja mājinieku vārtos. Metalurgu treneri bija spiesti ņemt 30 sekunžu pārtraukumu. Liepājnieki perioda septītajā minūtē guva savus pirmos vārtus, kad precīzs bija J. Ziemiņš. Mājinieku prieki nebija ilgi, jo mazāk kā pēc minūtes pretinieki guva savus ceturtos vārtu.

Otrā perioda komandas vārtus neguva, un tāpēc visi svarīgākie notikumu tika atlikti uz trešo periodu.

Trešais periods ceturtajā minūtē M. Freimanis ar maiņas partneriem guva savas komandas otros vārtus, kad pretinieks spēlēja mazākumā. V. Freijs spēles 53. minūtē, gūstot vārtus, samazināja mājinieku atpalicību līdz minimumam. L. Mazurs-Mago spēles 56. minūtē atgrieza liepājniekiem cerību uz uzvaru, jo panāca rezultāta izlīdzinājumu. Spēles pamatlaikā vārti netika gūtu, un tas nozīmēja, ka metalurgiem otro spēli pēc kārtas bija jāspēlē spēles pagarinājums.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ nākamo spēli aizvadīs rīt pulksten 13:00, kad savu skatītāju priekšā atkārtoti tiksies ar Odinscovas OHI (Odincovas Humanitārais Institūts) spēlētājiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts

‘’Liepājas metalurgs-2’’-‘’OHI’’ 5:4 OT (1:4,0:0;3:0;1:0)

Vārti: 00:46 0:1 Ganzvinds (Aksjonovs; Vernijs), 02:25 0:2 Komovs (Djupins), 03:32 0:3 Vernijs (Aksjonovs; Ganzvinds), 06:22 1:3 Ziemiņš (Nekļudovs), 06:55 1:4 Karabuļins (Trjapačkins), 43:37 2:4 Freimanis (vairākumā) (Dobreņkijs; Ziemiņš), 52:28 3:4 Freijs (Homjakovs; Rimjans), 55:25 4:4 Mazurs-Mago (Ārinieks), 63:19 5:4 Mazurs-Mago (Ārinieks; Neimanis)

Vārtsargi: Vadims Miščuks (no 02:25 Simas Baltrunas) – Aleksandrs Kuvšinčikovs