Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Liepājas metalurgs 2” zaudē pirmo mājas spēli un vadību sērijā

26.03.2012 18:12

Vārtus gūstot vecmeistaram Aleksandram Kerčam, Latvijas atklātā hokeja čempionāta (LAČ) pusfinālsērijas trešajā spēlē “SMScredit.lv” izbraukumā ar rezultātu 1:0 pieveica “Liepājas Metalurgs 2” vienību, pirmo reizi izvirzoties vadībā sērijā – 2:1.

Pirmajā trešdaļā neliels pārsvars liepājniekiem, kuri ne vien vairāk kontrolēja ripu, bet arī vairāk meta pa vārtiem. Tomēr līdz pašam galvenajam – vārtu guvumam tikt neizdevās, un pēc 20 minūtēm rezultāts bija tāds pats, kā, mačam sākoties. Par dūrienu pretiniekam ar nūju devītajā minūtē rezultatīvākais “metalurgs” izslēgšanas turnīrā Artūrs Kuzmenkovs saņēma 4+10 soda minūšu sodu.

Arī pēc pusspēles rezultāta tablo joprojām vēstīja 0:0. Otrās trešdaļas 14. minūtē liepājnieki neizmantoja “SMScredit.lv” kļūdu savā zonā. Vēlāk liepājnieku mēģinājumus atklāt mača rezultātu traucēja rīdzinieku vārtsargs Renārs Kazanovs, demonstrējot uzteicamu sniegumu. Divas minūtes un 15 sekundes pirms trešdaļas beigām liepājnieki tika sodīti par neizmantotajām iespējām. “SMScredit.lv” saspēlējās uzbrukuma zonā un pēc metiena pa vārtiem no distances pirmais pie atlēkušās ripas bija rīdzinieku spēlējošais treneris un Latvijas izlases veterāns Aleksandrs Kerčs, panākot 1:0 viesu labā.

Trešdaļas izskaņā liepājnieki nonāca lielajā vairākumā, ko nācās turpināt, arī sākoties pēdējai trešdaļai. Tas netika izmantots un arī nākamie Liepājas mēģinājumi atspelēties cieta neveiksmi. Arī vārtsarga Kalniņa nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nedeva cerēto rezultātu mājiniecei, un “SMScredit.lv” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0.

Līdz ar to sērijā rezultāts kļuvis 2:1 par labu “SMScredit.lv”. Sērijas ceturtais mačs norisināsies rītdien Liepājā.