Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Liepājas metalurgs” arī otrajā pārbaudes spēlē piekāpjas “Torpedo” komandai

03.08.2011 20:41

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” trešdien piedzīvoja zaudējumu arī otrajā pirmssezonas pārbaudes spēlē, ar rezultātu 0:2 piekāpjoties Kazahstānas komandai Ustjkamenogorskas “Torpedo”, kas ikdienā spēlē Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionātā.

Šajā mačā pirmajās divās trešdaļās liepājnieku vārtus sargāja Nikolajs Žurkovs, bet trešajā trešdaļā to darīja jaunais Nauris Grīnvalds.

Kā ziņots, abas komandas savā starpā tikās arī sestdien, kad liepājnieki piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Pirmajā mačā vienīgos vārtus liepājnieki guva 9,2 sekundes pirms mača beigām, kad precīzi meta lietuvietis Povils Verenis.

Jau piektdien “Liepājas metalurgs” hokejisti uzsāks pārbaudes turnīru Polijas pilsētā Toruņā. Tajā Latvijas komanda sacentīsies ar Polijas izlasi, Toruņas “Nesta Karawela” komandu un “Tychy” vienību.

Savukārt 11.augustā “Liepājas metalurgs” pārbaudes spēlē tiksies ar Jūliusa Šuplera trenēto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas CSKA.