Trešdiena, 17. aprīlis Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

”Liepājas metalurgs” hokejisti piekāpjas VHL klubam pārbaudes spēlē

16.08.2012 23:01

”Liepājas metalurgs’’ hokeja komanda turpinot gatavoties jaunajai sezonai šovakar savās mājās Liepājas ledus hallē aizvadīja kārtējo pārbaudes spēli, kurā uzņēma pagājušās sezonas Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) regulārā čempionāta septītās vietas ieguvējus hokeja klubu ‘’’Nefķjaņik’’ no Almetķjevskas. Liepājnieki spēles pamatlaika piekāpās ar rezultātu 1:3, bet ar rezultātu 2:1 uzvarēja pēcspēles metienu sērijā.

Noraidījumiem bagātā spēlē pirmie pie vārtu guvuma tika viesi, kas pašā pirmā perioda izskaņā spēlējot mazākumā pārspēja liepājnieku vārtsargu Auziņu. Arī liepajniekiem pirmā periodā bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, tomēr spēlētāji neprata izmantot savas izdevības.

Otrā un trešā periodā turpinājās noraidījumiem bagāta spēle, kurā vel pie diviem vārtu guvumiem tika viesi. Vienus no tiem gūstot izmantojot lielo vairākumu. Liepājniekiem ”goda” vārtus 10 sekundes līdz spēles beigām guva S. Voroņins. Liepājnieku vārtus trešā periodā sargaja R. Repšs, kurš bija ekipēts ar J. Kalniņa ekipējumu un formu.

Pēc spēles pamatlaika beigām abas komandas izpildīja pēcspēles metienu sēriju, kurā veiksmīgāki un meistarīgāki bija liepājnieki (K. Ozoliņš un A. Kuzmenkovs).

Hokeja klubs ‘’’Nefķjaņik’’ šobrīd Liepājā aizvada savu pirmssezonas treniņnometni. Šīs treniņnometnes ietvaros ’’Nefķjaņik’’ pirms nedēļas Inbox ledus hallē Piņķos aizvadīja pārbaudes spēli pret Rīgas ‘’Dinamo’’, un piekāpās ar rezultātu 1:2.

Hokeja klubs ’’Nefķjaņik’’ ir KHL hokeja komandas Kazaņas ‘’AK Bars’’ farmklubs.

Liepājnieki līdz šim aizvadītajās piecās pārbaudes spēlēs pre VHL klubiem ir izcīnījuši 3 uzvaras, un piedzīvojuši 2 zaudējumus.

‘’Liepājas metalurga’’ hokejisti aizvadīs vel vairākas pirmssezonas pārbaudes spēles, par kuram informācija būs pieejama atsevišķi.
________________________________________________________________________

Pirmsezonas pārbaudes spēle
‘’Liepājas metalurgs’’- ‘’Ņeftjaņik” 1:3 (0:1,0:1,1:1)

Vārti: 19:51 0:1 Ščerbina (mazākumā), 38:29 0:2 Kočņevs, 48:07 0:3 Šanderejevs (lielais vairākums),59:50 1:3Voroņins (Verenis)