“Liepājas metalurgs” piedzīvo zaudējumu Gomeļā

27.02.2012 19:56

’Liepājas metalurgs” hokejisti šovakar Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta regulārās sezonas ietvaros aizvadīja pēdējo izbraukuma spēli Gomeļā pret Latvijas izlases spēlētāja Atvara Tribuncova pārstāvēto hokeja klubu “Gomel”. Liepājnieki pirmajā un otrajā periodā ielaižot pa diviem vārtiem atzina mājinieku pārākumu ar rezultātu-1:4.

Spēle iesākās neveiksmīgi liepājniekiem, jo mājinieki spēles pirmajās četrās minūtes Jānim Kalniņam divreiz lika kapitulēt. “Gomel” labā vārtus guva Jegors Jegorovs un Artjoms Volkovs. Perioda turpinājumā liepājnieki spēja sakārtot savu spēles aizsardzību, un neļāva pretiniekam palielināt pārsvaru. Tomēr arī paši vārtus neguva, jo izdarīja tikai divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Otrais perioda sākumā liepājniekiem bija laba iespēja vārtu starpību samazināt, jo četras minūtes bija jāspēlē vairākumā. Arī šī labā izdevība palika neizmantota. Abas komandas vairāk kā pusi perioda spēlē nevienādos sastāvos, bet liepājnieku aizsardzība nodreb pēdējās divās minūtēs, kad pretinieks atkal gūst divus vārtus, spēlējot vienādos sastāvos. Vārtu guvumi Aleksejam Dmitrijevam un Mihailam Stefanovičam.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Gunārs Skvorcovs pierādot kurš ir metalurgu uzbrukuma līderis, samazina rezultāta starpību. Līdz perioda beigām rezultāts nemainās, un jaunie liepājnieki piedzīvo zaudējumu ar rezultātu-1:4.

Tribuncovs “Gomel” sastāvā nebija pieteikts, jo turpina ārstēt savainojumu.

Neskatoties uz zaudējumu kļuva skaidrs, ka “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta regulārās sezonas kopvērtējumā ir izcīnījuši 7. vietā, jo viņu konkurenti uz šo vietu Mogiļevas hokeja klubs “Mogilev” izbraukuma spēlē Minskā piedzīvoja smagu zaudējumu pret vietējo ”Yunostj”.

”Liepājas metalurgs” nākošā spēle savā laukumā pret Minskas ”Yunostj” ceturdien.

BAČ regulārais čempionāts
“Gomel”- “Liepājas metalurgs’’ 4:1(2:0,2:0,0:1)
Vārti: 2:15 1:0Jegorovs (Kolosovs),3:46 2:0 Volkovs (Solomonovs;Musijenko),38:18 3:0 Dmitrijevs (Nikolājevs);39:33 4:0 Stefanovičs (Masļeņikovs;Židskihs),43:59 4:1 Skvorcovs (bez piespēles),

Vārtsargi: Hakinens-Kalniņš
Metieni pa vārtiem: 37:12
Soda minūtes: 8:14