Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurgs” zaudē Grodņā, Bērziņam vārti pret “Brest” (video)

04.01.2012 18:53

Kārtējo zaudējumu Baltkrievijas Atklātajā čempionātā (BAČ) piedzīvojuši “Liepājas metalurga” hokejisti, kuri trešdienas vakarā ar 1:5 izbraukumā zaudēja Grodņas “Neman”.

Liepājnieki ielaida jau 2. minūtē, bet paši vienīgos vārtus guva brīdī, kad Jāņa Kalniņa vārtos bija ielidojušas jau četras ripas. “Metalurga” sastāvā goda vārtus 2. periodā vairākumā guva Mārtiņš Gipters.

“Neman” sastāvā Kasparam Saulietim ne punktu, ne soda minūšu nebija, bet Sergejs Pečura nespēlēja.

“Metalurgs” 35 spēlēs sakrājis 30 punktus, paliekot 9. vietā, bet “Neman” pēc šodien izcīnītās uzvaras apsteigusi “Gomel” un ar 82 punktiem pakāpusies uz 2. vietu. Līgas līdere ar 85 punktiem ir Žlobinas “Metallurg”.

Uz 4. vietu ar 65 punktiem tikusi Armanda Bērziņa pārstāvētā Minskas “Yunost”, kas savā laukumā “sausā” atstāja “Brest” – 4:0. Bērziņš guva pirmos vārtus, 17. minūtē vairākumā atklājot spēles rezultātu.

BAČ regulārā sezona, 4. janvāris
Grodņas Neman – Liepājas metalurgs 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Vārti: 1:58 Polušins (Lisičkins, Kuzņecovs) 1:0, 14:41 Božko (Rjadinskis, Osipovs, vair.) 2:0, 22:51 Lisičkins (Polušins, Kuzņecovs) 3:0, 28:38 Kukuškins (Baranovs, Jerjomins) 4:0, 32:46 Gipters (Jansons, Verenis, vair.) 4:1, 57:10 Jerjomins 5:1