“Liepājas SSS” ar 7:3 pārliecinoši pieveic pastarīti “IHS/Prizmu”

Latvijas hokeja 1. līgas/JAHL spēlē ”Liepājas SSS” savā laukumā ar 7:3 (2:1, 2:0, 3:2) pārspēja ”IHS/Prizmu”. Uzvarētāju labā Eimants Noreika atzīmējās ar 4 (2+2) rezultativitātes punktiem.

24.11.2021 06:00

Pēdējo spēli 1. līgas/JAHL turnīrā liepājnieki aizvadīja 20. oktobrī, kad savā laukumā ar 3:2 pieveica ”Zemgales Juniorus”.

Piespiedu pauze būtiski neietekmēja liepājnieku spēles kvalitāti, un mūsējie sacensību pastarīti pieveica gana pārliecinoši. Rīdzinieki šosezon aizvadītajās četrās spēlēs pie uzvarām nebija tikuši, un arī ceļojums uz Liepāju prizmiešiem veiksmi neatnesa.

Viesi pirmie guva vārtus, bet pirmās trešdaļas izskaņā mūsējie atbildēja ar diviem goliem, turklāt Raivo Lapiņš pretinieku vārtsargu Jāni Sidašu pārspēja piecas sekundes pirms pirmā pārtraukuma.

Mača otrajā periodā ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās hokeja virslīgā rūdītie Renārs Kamergrauzis un Eimants Noreika. Turpinājumā rīdzinieki 43. minūtē samazināja rezultātu līdz 4:2, tomēr mājinieku atbilde bija pārliecinošāka, un Silvestrs Uvis Lazarenovs, kā arī lietuvietis Noreika panāca četru vārtu pārsvaru.

Galotnē viesi vienus vārtus vēl atspēlēja, bet punktu mačam pielika Rihards Ričards Fomins.

Nākamā spēle liepājniekiem paredzēta 28. novembrī izbraukumā pret līdervienību ”Rīgu”, kuri šajā sezonā iekrājuši 24 punktus. ”Liepāja SSS” ar izcīnītu 21 punktu astoņās spēlēs ieņem 2. vietu.