Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Liepājnieki izbraukumā zaudē OHL vicelīderei “Zemgalei”

Optibet hokeja līgā (OHL) turnīra vicelīdere “Zemgale/LLU” šovakar ar rezultātu 5:3 apspēlēja “Liepājas” hokejistus.

06.11.2021 18:38

Pirmās 20 spēles minūtes aizritēja bez būtiskiem pavērsieniem, savus vārtus ievadperiodā gan Ērikam Vītolam, gan Mārim Jučeram nosargājot neieņemtus.

Mača rezultāts tika atklāts otrā puslaika sākumā, kad no jelgavnieku aizvārtes izslidoja “Liepājas” hokejists, mēģinot iekarot “Zemgales” vārtus. Pie atlēkušās ripas pirmais bija Rihards Fomins, kurš no vārtu priekšas guva spēles pirmos vārtus un izvirzīja Kurzemes komandu vadībā. Ilgi gan “Liepājas” pārsvars neturējās, jo vārtu autors Fomins saņēma divu minūšu noraidījumu, ko ātri vārtu guvumā pārvērta Aleksandrs Novikovs – 1:1.

Otrā perioda vidū spēles vadības groži mainījās, kad “Zemgale/LLU” aplenca liepājnieku vārtus un Vītola sargātajā cietoksnī melno ripuli raidīja Jekimovs, sasniedzot mājiniekiem labvēlīgo 2:1. Savukārt sešas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām jelgavnieku pārsvaru dubultoja komandas kapteinis Artūrs Ozoliņš, sasniedzot zemgaliešiem 3:1.

Cīņas trešajā periodā pagāja vien minūte līdz jelgavnieku pārsvars pieauga līdz trīs vārtiem, izceļoties čempionāta rezultatīvākajam spēlētājam Patrikam Zabusovam. Šķietami drošais pārsvars saļodzījās nedaudz vairāk par divām minūtēm līdz cīņas izskaņai, kad Artjoms Anosovs guva “Liepājai” otros vārtus periodā, sadeldējot mājinieku pārsvaru līdz minimumam. Nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, “Liepāja” izlīdzināt rezultātu cīņas izskaņā nespēja. Cīņas pēdējā sekundē Zabusovs raidīja ripu pāru vārtu līnijai, nokārtojot “Zemgale/LLU” uzvaru ar 5:3.

“Zemgale/LLU” – “Liepāja” 5:3 (0:0, 3:1, 2:2)
Vārti: 22:38 Fomins (Miezis, Plānics) 0:1, 25:10 Novikovs (Porejs, Ozoliņš) 1:1, 28:08 Jekimovs (Novikovs) 2:1, 33:55 Ozoliņš (Jekimovs, Olonovs) 3:1, 41:43 Zabusovs (Novikovs) 4:1, 43:00 Noreika (Vibāns, Jarovinskis) 4:2, 57:22 Anosovs (Seliutins, Vibāns) 4:3, 59:59 Zabusovs 5:3.