Liepājnieki no Rumbulas aizbrauc tukšā

25.11.2017 18:59

”Optibet” hokeja līgas čempionātā sestdien, 25. novembrī, ”Liepāja/Optibet” piekāpās ”Kurbada” hokejistiem. ”Liepāja/Optibet” Rumbulā spēles gaitā divas reizes izvirzījās vadībā pret pagājušās sezonas čempioniem ”Kurbada” hokejistiem, tomēr beigās atzina sāncenšu pārākumu ar 2:5.

Abas komandas tikās savā starpā arī pirms mēneša, toreiz ar 6:3 uzvarot labu ātrumu uzņemušajiem rīdziniekiem. Šoreiz spēles pirmā trešdaļa aizritēja skatāmā, līdzīgā un rezultatīvā cīņā. Rezultātu spēles sestajā minūtē atklāja Valters Freijs, kurš izrādījās veiklākais burzmā pie ”Kurbada” vārtiem (0:1). Liepājnieku prieki bija īsi, jo jau pēc 40 sekundēm Jānis Sprukts izgājienā pret vārtiem mājiniekiem panāca izlīdzinājumu (1:1). Pirmās trešdaļas izskaņā pretinieki atkal apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms izcēlās no Rīgas ”Dinamo” uz ”Liepāju/Optibet” nosūtītais Georgs Golovkovs,atkārtoti izvirzot vadībā liepājniekus (1:2). Taču trešdaļas pēdējā minūtē Aleksandrs Galkins ar precīzu metienu no zonas vidus atkal izlīdzināja rezultātu (2:2).

Spēles otrajā trešdaļā cīņas raksturs nemainījās, nedaudz aktīvāk uzbrukumus veidojot ”Kurbada” hokejistiem, bet liepājniekiem atbildot ar ātrajiem prettriecieniem. Šajā cīņā vairāk paveicās laukuma saimniekiem, kuri mača 32. minūtē pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā pēc Mārtiņa Poreja raidījuma(3:2). Citas iespējas spēles otrajās divdesmit minūtēs palika neizmantotas un šajā mača daļā ripa vārtos pabija tikai vienu reizi.

Trešā perioda pirmajā pusē liepājnieki divas reizes izturēja skaitlisko mazākumu, taču sešas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām viesu vārtsargs Nauris Mažis tomēr kapitulēs pēc Gata Gricinska metiena (4:2). Drīz vien liepājniekiem bija iespēja glābties, jo ilgu laiku tika spēlēts piecatā pret trijiem sāncenšiem. Tomēr spiediens rezultātu nenesa. Pamatlaika galotnē viesi no Kurzemes arī meta visus spēkus uzbrukumā, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, turklāt laukuma saimnieki pēc Toma Bluka noraidījuma palika četratā, taču pusotru minūti pirms beigu signāla Jānis Straupe ar metienu no savas zonas pielika mačam punktu – 5:2 par labu ”Kurbadam”.