“LSSS/HK Liepāja” piedzīvo sezonas pirmo neveiksmi uz zaudē “Zemgales junioram”

15.10.2019 12:09

Junioru attīstības hokeja līgā četru uzvaru sērija ir pārtrūkusi “LSSS/HK Liepājai”, kas Jelgavā ar 2:4 (0:1, 1:2, 0:1) zaudēja “Zemgales junioram” un piedzīvoja šīs sezonas pirmo neveiksmi.

Pirmajā periodā kurzemnieki naski pelnīja noraidījumus un piecas reizes devās uz noraidīto soliņa. Mājinieki šādu labvēlību izmantoja un 15. minūtē realizēja divu spēlētāju vairākumu.

Otrajā trešdaļā uz mājinieku diviem goliem viesi 34. minūtē atbildēja ar Denisa Vilmana precīzu raidījumu.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Nika Zīles gūtie vārti ļāva lauvēniem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču glābt maču mūsējiem neizdevās.

Liepājnieku treneru korpuss cīņas galotnē pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr mūsējiem situāciju mainīt neizdevās un ripa ceturto reizi ielidoja kurzemnieku nu jau tukšajos vārtos.

“LSSS/HK Liepāja” zaudējums turnīra tabulā komandu atvirzīja uz 3. vietu. Mūsējie piecās spēlēs sakrājuši 11 punktus un par 2 punktiem atpaliek no “DLSS”, kam ir par vienu aizvadīto spēli vairāk.

Liepājnieki 20.oktobrī savā laukumā tiksies ar “Pārdaugavu/Prizmu”.