Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Metalurgs” Ankipāna un Laviņa debijā zaudē “bullīšos”

11.09.2012 18:15

Pirmo spēli savās mājās jaunajā Baltkrievijas atklātā čempionāta sezonā aizvadījuši “Liepājas metalurga” hokejisti. Sastāvā esot Rodrigo Laviņam un Ģirtam Ankipānam, “Metalurgs” pēcspēles metienos ar 1:2 piekāpās vienai no līgas vadošajām komandām “Gomel”.

Pirmā mājas spēle šajā sezonā “Metalurgam” sākās ar tehniska rakstura problēmām. Iesildīšanās laikā tika izsists viens no aizsargstikliem. Arēnas darbiniekiem darba šodien netrūka, jo pašā spēles sākumā ar ripu pa seju trāpīja liepājnieku aizsargam Edgaram Siksnam (nācās satīrīt asinis uz ledus), kurš laukumā atgriezās 2. periodā.

Mača pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, bet vienīgos vārtus guva mājinieki. Tas notika 12. minūtē, kad pretuzbrukumā iemeta Kārlis Ozoliņš. Viesi no Gomeļas iespēlējās visnotaļ lēni.

Otrajā trešdaļā “Gomel” uzbruka krietni vairāk un ieguva divus vairākumus. Nevienu no tiem gan realizēt neizdevās. Viesu komandas spiediens ar vārtiem vainagojās 15. minūtē, kad ar atkārtotu metienu Jāni Auziņu pārspēja Pāvēls Musijenko – 1:1. “Metalurgs” perioda atlikušajā daļā aktīvi uzbrukuma, taču vārtus gūt nespēja.

Disciplīna liepājniekiem kliboja arī trešajā periodā, kurā “Gomel” tika dotas iespējas mēģināt izspēlēt viena vīra pārsvaru. Baltkrievi savas iespējas neizmantoja. Spēle tuvojās papildlaikam, taču tas gandrīz netika sagaidīts. Liepājas hokejisti šķietami priekšpēdējā sekundē guva vārtus, taču tie pēc video atkārtojuma noskatīšanās netika ieskaitīti.

Pamatlaikā nekas ievērības cienīgs nenotika, bet pēcspēles metienu sērijā “Metalurga” hokejisti netrāpīja nevienu “bullīti” un piedzīvoja loģisku zaudējumu ar 1:2. Trīs mačos sakrāti trīs punkti.

“Metalurga” sastāvā šodien debitēja no Rīgas “Dinamo” atsūtītie Rodrigo Laviņš un Ģirts Ankipāns. Liepājā atgriezies arī Vladislavs Dobreņķijs, kuram nav izdevies sevi apliecināt Vācijā. Laviņam un Ankipānam -1 lietderības koeficients.