Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

MHL-B grupā ”Liepājas metalurgs-2” desmitā uzvara pēc kārtas

03.11.2012 19:29

‘’Liepājas metalurgs-2’’ jaunie hokejisti šodien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēli, kurā liepājnieki tikās ar vietējo hokeja klubu ‘’Baltika’’. Uzvarot ar rezultātu 4:1 liepājnieki varēja svinēt desmito uzvaru pēc kārtas.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 12 spēlēm ar izcīnītu 31 punktu Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. vietu. Liepājnieku šodienas pretinieki arī aizvadījuši 12 spēles, kurās izcīnījuši 24 punktus, kas viņiem ļauj ieņemt šai divīzijā 6. vietu.

Arī šodien liepājnieku treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Šīsdienas spēlē liepājnieku laukuma spēlētāju sastāvā nebija pieteikti pieredzējušie spēlētāji B. Zabis, E. Kalns un M. Diļevka.

Spēle pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, un tos perioda 17. minūtē guva J. Ziemiņš, kad liepājnieku pirmā maiņa realizēja vairākumu.

Otro periodu labi iesāka viesi, kas perioda 15. sekundē guva otros vārtus. Otrais vārtu guvums šai spēlē J. Ziemiņam. Perioda 10. minūtē F. Ondračeks mājiniekiem vienus vārtus atguva, bet mājinieku prieki nebija ilgi, jo pēc nepilnām trīs minūtēm atkal rezultatīvi nospēlēja liepājnieku pirmā maiņa. Vārtu guvums V. Freijam. Perioda pēdējās minūtēs komandas varēja spēlēt nevienādos sastāvos, tomēr mainīt spēles rezultātu tās nespēja.

Trešajā periodā abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus spēlējot nevienādos sastāvos, tomēr neviens no tiem netika izmantots. Vienīgos vārtus trešā perioda 19. minūtē guva E. Ārinieks, kad komandas spēlēja vienādos sastāvos.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs rīt pulksten 17:00, kad Viļņā atkārtoti tiksies ar šodienas pretiniekiem.

‘’Baltika’’ – ‘’Liepājas metalurgs-2’’ 1:4 (0:1,1:2,0:1)

Vārti: 16:55 0:1 Ziemiņš (vairākumā) (Freijs; Dobreņkijs), 20:15 0:2 Ziemiņš (Mamčics; Freijs), 20:15 1:2Ondračeks (Sadauskas; Vilhelms), 32:16 1:3 Freijs (Ziemiņš; Dobreņkijs), 58:301:4 Ārinieks (Mazurs-Mago)

Vārtsargi: Vladislavs Kuzmins – Vadims Miščuks

Metieni pa vārtiem: 18:27 (11:8;5:10;2:9)

Soda minūtes: 16:22