MHL-B grupā ”Liepājas metalurgs-2” komandai uzvara

03.02.2013 16:09

Šodien MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā atbildes spēles aizvadīja visas trīs Latviju pārstāvošās komandas. ‘’Liepājas metalurgs-2’’ spēlētāji ar rezultātu 6:4 atkārtoti pieveica Viļņas ‘’Baltiku”.

“Liepājas metalurgs-2” pirms šīsdienas spēles Ziemeļu-Rietumu divīzijā bija aizvadījuši 35 spēles, kurās izcīnījuši 80 punktu, kas viņiem deva 1. vietu (visā MHL-B grupā 3. vietu). ‘’Baltika’’ bija aizvadījuši 35 spēles, un ar 48 punktiem ieņēma 7. vietu šai divīzijā (visā MHL-B grupā 21. vietu).

Arī šodien liepājnieku komandai sakarā ar pārtraukumu Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionātā bija pieslēgušies M. Diļevka, B. Zabis,E. Siksna;R. Demiters un K. Ozoliņš.

Spēles rezultātu pirmā perioda piektajā minūtē atklāja viesi, kad V. Ņikuļins izmantojot savas komandas vairākumu pārspēja liepājnieku vārtsargu V. Miščuku. Perioda devītajā minūtē M. Diļevka rezultātu izlīdzināja. Spēles 11. minūtē R. Demiters jau vadībā izvirzīja metalurgus. Tomēr viesi 18. minūtē vēlreiz rezultātu izlīdzināja, kad precīzs bija D. Bizjajevs. Pēdējo vārdu periodā teica mājinieki, kad R. Demiters gūstot savus otros vārtus aizvadītā spēlē izmantojot mājinieku vairākumu trešo reizi pārspēja viesu vārtsargu V. Kuzminu. Metienu pa vārtiem attiecība pēc pirmā perioda 7-8. Soda minūtes 6-4.

Otrajā periodā komandas turpināja rezultatīvu spēli. B. Zabis perioda astotajā minūtē guva liepājniekiem ceturtos vārtus, bet E. Homjakovs 16. minūtē arī piektos, kad metalurgi spēlēja vairākumā. Kad līdz perioda beigām bija atlikušas 15 sekundes R. Zonenbergs viesiem vienus vārtus atguva. Metienu pa vārtiem attiecība otrajā periodā 14-5. Soda minūtes 4-2.

Trešajā periodā viesi samazināja rezultātu līdz minimumam, kad ceturtajā minūtē T. Vilhelms realizēja savas komandas vairākumu. M. Diļevka gūstot savus otros vārtus aizvadītajā spēlē, kad līdz spēles beigām bija atlikušas mazāk par četrām minūtēm, ielika drošu pamatu uzvarai arī šodien. Spēles izskaņā viesi mēģināja rezultātu izlīdzināt, tomēr viņu pūles nevainagojas ar panākumiem, un līdz ar to liepājnieki varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 6:4. Metienu pa vārtiem attiecība trešajā periodā 12-3. Soda minūtes 6-6.

“Liepājas metalurgs-2” spēlētāji 13. februārī pulksten 14:00 viesosies pie ‘’Zeļenograd’’.